Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-07-22

Technologia, która ma znaczenie. Dla ludzi, dla przygody i dla planety.

Technologie odgrywają ogromną rolę w codziennym życiu, ciężko wyobrazić sobie dzień bez korzystania ze smartfona, a jeszcze ciężej bez dostępu do Internetu. Szereg nowoczesnych rozwiązań znajdziemy również w materiałach używanych do produkcji ubrań i dodatków.
czytaj więcej
Mężczyzna LIFESTYLE 2022-07-18

Gamingowy monitor Huawei MateView GT 34” już za 1799 zł.

Monitor Huawei MateView GT 34” Sound Edition można kupić teraz w nowej, atrakcyjnej cenie 1799 zł.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-23

Jaki ojciec, taki syn? Niekoniecznie

Co piąty Polak (22%) wychowywał się w rodzinie, w której dominował tradycyjny model męskości – wynika z badania zrealizowanego na zlecenie marki Bulldog[i]. Czy to oznacza, że podobnie, jak ojcowie z poprzednich pokoleń postępować będą współcześni mężczyźni?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-23

Dzień Ojca – 270 tysięcy z nich ma powody do wstydu

Mężczyźni stanowią 94 proc. wszystkich dłużników wpisanych do Krajowego Rejestru Długów za niepłacenie alimentów, a ich dług stanowi 96 proc. całego długu alimentacyjnego i wynosi ponad 12 mld zł.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-20

Modny, technologiczny prezent na Dzień Ojca

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych ojców. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych i praktycznych propozycji, które mogą ucieszyć każdego tatę w dniu jego święta.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-14

Świadomość w związkach

Związek jest niezwykle angażującą relacją. Wpływa na nasze codzienne życie i samopoczucie. Niestety w Polsce dochodzi do coraz większej liczby rozwodów. Według Głównego Urzędu Statystycznego tylko w 2020 roku doszło do 51.164 rozwodów. Jaka jest tego przyczyna?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-07

Hybrid Flex 5 - najlepsza maszynka do golenia w historii BIC®

Produkcja ostrzy maszynki Hybrid Flex 5 (oraz pozostałych maszynek BIC®) opiera się na jednej z najbardziej precyzyjnych technologii, jakie kiedykolwiek opracowano dla produktów masowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-04

Gotowanie w męskim wydaniu – idealny prezent na Dzień Kobiet

Zaskocz swoją ukochaną i przejmij w ten dzień kulinarne stery. Tak smacznego Dnia Kobiet na pewno nie zapomni. Mamy dla Ciebie proste inspiracje. Przygotuj szybkie potrawy, które zrobią duże wrażenie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-24

Jak wędkują bogaci? Dołącz do elitarnego grona

Wędkowanie zyskało na popularności podczas pandemii. Dlaczego? Ograniczone możliwości przemieszczania spowodowały, że dobrze zarabiający Polacy zaczęli szukać alternatyw dla ekskluzywnych podróży.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-16

Jak technologia łączy się z designem i modą? Rzecz o gadżetach dla dżentelmena

Współczesny modny mężczyzna może wyrażać siebie i własny styl nie tylko poprzez ubiór, lecz także odpowiedni dobór technologicznych gadżetów.
czytaj więcej