Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-08-28

Mocne ESPRESSO i orzeźwiająca AMAZONIA – dwa nowe antyperspiranty NIVEA MEN DEEP

Czym pachnie AMAZONIA? Jakie nuty zapachowe wyczujesz w ESPRESSO? Odkryj dwa nowe antyperspiranty o przyciągających i energetyzujących zapachach AMAZONIA oraz ESPRESSO, które dotrzymają kroku przy codziennych wyzwaniach nawet najbardziej wymagającym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-20

Czas dać sobie sportowy wycisk! Poznaj 4 zasady właściwego

Lato często prowokuje do pokonania swojego wewnętrznego lenia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-19

20 lat narzędzi Proxxon na polskim rynku

Mechanicy, optycy, złotnicy i modelarze – ci ludzie wiedzą, że obróbka małych elementów wymaga wielkiej precyzji. To głównie z myślą o nich narzędzia ręczne i mikroelektronarzędzia niemieckiego producenta dwie dekady temu pojawiły się w Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-12

Mniej obciążony akumulator to dłuższa praca kosiarki

Ostrze – stępione. Trawa – wysoka. Napęd kół – niepotrzebnie włączony. W takich warunkach akumulator pozwala kosić trawę o połowę krócej niż chcielibyśmy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-07

Pomiary na najwyższym poziomie (nawet te w pionie)

Każdy, nawet milimetrowy błąd na budowie może oznaczać katastrofę. Dlatego precyzyjna, niezawodna poziomnica, której niestraszne żadne warunki, jest najlepszym przyjacielem budowlańców wszystkich profesji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-23

Święto naszych codziennych bohaterów

Według statystyk zamieszczanych na portalu Policja.pl dziennie dochodzi mniej więcej do 15-20 tys. interwencji policjantów. To zdecydowanie jeden z trudniejszych w pełnieniu zawodów. 24 lipca obchodzimy Święto Policji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-18

Płaski, krzyżak, a może Torx? Wszystko o wkrętakach

Żadne inne narzędzie na świecie nie jest używane tak często, jak one – wkrętaki. Co można nimi zepsuć? Wszystko, jeśli nieodpowiednio ich użyjemy. By tego uniknąć, wystarczy stosować się do kilku prostych zasad.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-18

Nowości piątej generacji od Häfele

Cyfryzacja i integracja systemów, która pomoże stworzyć inteligentny dom. Taka idea przyświeca liderowi w branży okuć i oświetlenia meblowego. Na niedawno zakończonych targach Interzum, Häfele zaprezentowało kilka nowych rozwiązań.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-03

Polska premiera wyjątkowej szkockiej whisky inwestycyjnej

Miłośnicy whisky na całym świecie doskonale wiedzą, że najlepsza whisky to ta ze Szkocji. Działa tam specjalny urząd, który bardzo rygorystycznie pilnuje przepisów odpowiadających za jakość szkockiego dobra narodowego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-28

NOWA ODSŁONA MĘSKIEJ ŚWIEŻOŚCI STR8

Znana i ceniona marka kosmetyków dla mężczyzn STR8 robi wielki krok naprzód, zbliżając się do nowej ery, w której elegancja spotyka się z siłą i męskością...
czytaj więcej