Biuro prasowe

LIFESTYLE 2018-08-22

Sam połóż płytki na balkonie

Dużo satysfakcji, spora oszczędność – to zalety samodzielnego ułożenia płytek na podłodze. Ale to też wyzwanie, które wymaga wielkiej cierpliwości. Warto więc zacząć tę przygodę od balkonu, bo tam ewentualne niedoróbki nie będą się tak bardzo „bolały”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-21

Wiele satysfakcji z majsterkowania z mikronarzędziami Proxxon

Pomogą stworzyć zabawkę dla dzieci, ułatwią zrealizowanie pasji rzeźbiarskiej, zadbają o bezpieczeństwo likwidując ostre krawędzie w metalowych listwach w łazience. Nowoczesne mikronarzędzia to urządzenia, bez których ciężko się obejść.
czytaj więcej
Mężczyzna LIFESTYLE 2018-08-01

Czas na .... Panów!

Głównym powodem korzystania przez Panów z usług fryzjera jest przekonanie, że salony fryzjerskie posiadają dużo lepszy sprzęt do strzyżenia włosów, a za efekt pracy profesjonalisty wolą zapłacić więcej niż eksperymentować w domu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-07-07

Legenda TAG Heuera powraca

Ludzie odchodzą, ale ich legendy żyją wiecznie. Steve McQueen, człowiek o oryginalnej osobowości, barwnym życiorysie i wielki koneser adrenaliny jest tego doskonałym dowodem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-06-29

Mieszarka, która da radę tam, gdzie brakuje sieci 230 V

Jest lekka i ergonomiczna, ale jednocześnie mocarna i trwała – na rynku debiutuje nowa, akumulatorowa mieszarka Collomix Xo 10 NC. Doskonale radzi sobie z klejami, farbami, zaprawami i tynkami. I to w miejscach, w których nie mamy dostępu do prądu z sieci.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-06-22

Tata – superbohater przez 1000 pierwszych dni

Niezastąpiona rola ojca w najważniejszym okresie życia dziecka
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-06-11

Brodacze z całego kraju będą bić Rekord Polski

Już 17 czerwca, w niedzielę, w ramach Ogólnopolskiego Zlotu Brodaczy odbędzie się oficjalna próba pobicia Rekordu Polski na najwięcej osób z brodą zgromadzonych w jednym miejscu jednocześnie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-06-08

Miejskie gry POLOwe. Słówko o klasyku męskiej garderoby

Trendy w modzie męskiej nie zmieniają się tak szybko jak w kobiecej. Jeśli jakiś fason się sprawdzi, zwykle wchodzi do kanonu na stałe. A jeśli jeszcze ma coś wspólnego ze sportem, a przy tym jest wygodny, to po prostu musi się skończyć uwielbieniem milionów panów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-06-06

5 narzędzi, które powinien posiadać każdy domowy majsterkowicz

Montaż nowych mebli, przymocowanie ram i obrazów do ściany, naprawa drobnych usterek – to tylko niektóre z prac, do których każda złota rączka potrzebuje odpowiednich narzędzi. Wiertarkę, opalarkę, poziomicę i wiele podobnych produktów znajdziemy od 4 czerwca w sklepach Netto.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-05-30

Wahl prezentuje nową gamę olejków do brody

WAHL, międzynarodowy lider na rynku maszynek do strzyżenia dla mężczyzn, przedstawia swoją pierwszą gamą produktów do pielęgnacji brody dla mężczyzn. Dziś firma uzupełnia swoją ofertę o gamę produktów kosmetycznych i proponuje 3 olejki do brody Refresh, Repair oraz Relax.
czytaj więcej