Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-06-02

Tydzień Seksualności Osób z Niepełnosprawnością

Fundacja Avalon, w ramach projektu Sekson, przeprowadzi akcję edukacyjną pod nazwą Tydzień Seksualności OzN, której celem będzie przybliżenie tematów związanych z seksualnością osób z niepełnosprawnością.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-11-10

Seks kobiety po 40 roku życia

Myślisz, że po 40-tce życie seksualne zbliża się ku końcowi? Nic bardziej mylnego! Ono dopiero zaczyna się rozkręcać! Jednak po przekroczeniu czwartej dekady życia musimy liczyć się również ze zmianami hormonalnymi, które zachodzą w organizmie i mogą skutecznie obniżać libido
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-11

Różne oblicza miłości i jeden wspólny mianownik W filmach dokumentalnych Durex

Rola otwartej komunikacji w związku i szukanie idealnego dopasowania – o tym opowiada seria filmów dokumentalnych, jakie marka Durex stworzyła na potrzeby kampanii „Głośni w łóżku”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-27

Durex „Głośni w łóżku” - limitowane zestawy Durex Invisible x Mo61 x Barrakuz

O seksie trzeba rozmawiać – to już wiadomo. Od czerwca br. mówi o tym kampania Durex „Głośni w łóżku”, namawiając ponadto do wspólnych poszukiwań oraz odkrywania przyjemności. Atmosferę do szczerych rozmów pomogą stworzyć dostępne na Allegro limitowane zestawy Durex Invisible.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-05-06

Wirus zmienił relacje damsko-męskie o 180 stopni

Koronawirus wywrócił nasze życie do góry nogami. Okazuje się, że w obliczu globalnego zagrożenia największą inwestycją jest inwestycja w prawdziwą relację opartą na uczuciu, wsparciu i zrozumieniu. W powietrzu unosi się wirus, ale miłości!
czytaj więcej