Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-07-18

26 września premiera powieści „Zbuntowana szlachcianka” Urszuli Gajdowskiej

„Zadziorna baronówna”, „Panna bez majątku”, „Zakochana hrabina”, „(Nie)pokorna wdowa” i „Zbuntowana szlachcianka”. 22 września 2022 r., nakładem wydawnictwa Szara Godzina, ukaże się piąty, i ostatni, tom lubianego przez czytelników cyklu Urszuli Gajdowskiej „W dolinie Narwi”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-07-18

Chcesz czytać więcej? Podejmij książkowe wyzwanie na wakacje!

Ekspertka z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl przedstawia 6 zadań, które pomogą Ci czytać więcej tego lata. Challenge accepted?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-07-14

Rok bez lata - nowa powieść Weroniki Wierzchowskiej

12 września nakładem Wydawnictwa Szara Godzina ukaże się nowa powieść Weroniki Wierzchowskiej – „Rok bez lata”. Fabuła książki zainspirowana jest rzeczywistą katastrofą klimatyczną, która wstrząsnęła całym światem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-07-07

30 sierpnia ukaże się „Znajda” pióra Katarzyny Kieleckiej.

W powieści łódzkiej pisarki przenikają się wątek współczesny, zrodzony z wyobraźni, i wojenny, utkany ze zdarzeń, które miały miejsce w rzeczywistości, jak bombardowanie Wielunia, pacyfikacja przez niemiecką policję wsi Skałka Polska, obozowe życie w „Małym Oświęcimiu”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-07-04

"Kiecka i tiurniura" - nowa powieść Katarzyny Aleksandry Maludy

W powieści „Kiecka i tiurniura” spotkamy Zofię i Zośkę znane już czytelnikom z książki Kiecka i krynolina. Przeniesiemy się do Zakopanego czasów Tytusa Chałubińskiego i na syberyjskie bezdroża, a nawet w lata 80. poprzedniego stulecia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-29

Książkowe hity na wakacje - co czytać w trakcie urlopu?

Dobra lektura na wakacje to podstawa - książka jest przecież świetną towarzyszką letnich wycieczek, zarówno bliskich, jak i tych na krańce świata. Podpowiadamy, jakie 3 pozycje warto przeczytać tego lata.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-27

Szymon Pękala, Kamil Baleja i Przemysław Piotrowski bohaterami Premier online

Najbliższe tygodnie z pewnością dla wielu upłyną pod znakiem błogiego lenistwa i relaksu. Warto sięgnąć więc po nowości książkowe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-24

Moc książek, czyli Dobry Antykwariat w Galerii Bronowice

Czy nadanie książkom drugiego życia może pomóc potrzebującym? Okazuje się, że tak, a będzie można przekonać się już w najbliższy weekend w Galerii Bronowice. 25 i 26 czerwca pojawi się tu Dobry Antykwariat zorganizowany przez wolontariuszy Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-14

Redakcja magazynu „Businesswoman&life” wsparła misję Fundacji „Akogo?”

Z ramienia fundacji uczestniczyła Ewa Błaszczyk – prezes Fundacji „Akogo? –  organizacji pozarządowej, zajmującej się systemowym rozwiązywaniem problemów osób w śpiączce. 
czytaj więcej