Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-04-26

Polska marka edukuje nt. zdrowego snu. Zachęca też do konkursu [weekend w SPA]

Wiosną przyroda budzi się do życia, wstępują w nas nowe siły witalne. Jak je spożytkować, by wpłynąć na lepszą jakość życia?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-26

1/2 pracowników uważa, że brak bezpośredniego nadzoru pozytywnie wpływa na efekt

Polakom na pracy zdalnej coraz bardziej doskwiera brak kontaktu z ludźmi, a co 5. przyznaje, że stałe przebywanie z domownikami źle wpływa na relacje. Jednak pracownicy lubią tę formę pracy, a niemal 1/2 uważa, że dzięki brakowi bezpośredniego nadzoru pracuje efektywniej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-26

Polacy uważają, że żyją ekologicznie

63 proc. Polaków uważa się za osoby żyjące ekologicznie – wynika z badania zrealizowanego przez IQS na zlecenie Gumtree Polska na temat postaw ekologicznych Polaków.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-26

Port Łódź wspiera lokalną społeczność

Port Łódź w ramach prowadzonych akcji marketingowych łączy promocję oferty swoich najemców ze wsparciem dla najbardziej potrzebujących. Instalacja zbudowana z szaf IKEA i wypełniona ubraniami od najemców, została przekazana do łódzkiego Funduszu Ochrony Macierzyństwa.
czytaj więcej
Styl życia LIFESTYLE 2021-04-23

Rozpoczynamy sezon rowerowy – dlaczego warto rozważyć ubezpieczenie roweru.

Sezon rowerowy się rozkręca i coraz więcej cyklistów wyjeżdża na ulice, traktując rower już nie tylko jako formę sportu. Coraz częściej rezygnujemy z samochodu, na rzecz roweru, który stał się dla nas wygodnym, tańszym i bardziej ekologicznym środkiem transportu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-22

DARMOWE SPOTKANIE Z QCZAJEM PODCZAS LIVE LIFE NOW CHALLENGE!

Tylko raz - w niedzielę 25 kwietnia o godz. 20.00 najpopularniejszy trener osobisty Daniel QCZAJ za darmo powie, jak dbać o swoje ciało i zmotywuje, by osiągnąć wymarzoną formę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-22

Dzień Ziemi – jak dbać o planetę? 12 wskazówek od Marcina Kostrzyńskiego

Dzień Ziemi to wydarzenie obowiązkowe w kalendarzu każdego miłośnika przyrody. Jest to idealny moment w roku na podkreślenie znaczenia wspólnego dbania o naszą planetę i promowanie po-staw proekologicznych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-22

Pyszne.pl wspiera restauracje w wyborze ekologicznych rozwiązań

Branża restauracyjna stawia coraz silniej na ekologiczne rozwiązania. Motywowana troską o planetę, a także chęcią sprostania zmieniającym się oczekiwaniom klientów, wdraża je na wielu płaszczyznach, w tym w obszarze dostaw.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-22

Setki drzewek dla mieszkańców Otwocka. Rozpoczyna się akcja #AmestDlaZiemi

Amest Otwock sp. z o.o. już po raz kolejny inicjuje działania na rzecz ochrony środowiska. Tym razem z okazji obchodzonego 22 kwietnia Dnia Ziemi około 300 drzew trafi do mieszkańców Otwocka i okolic.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-22

Światowy Dzień Ziemi w Costa Coffee

Dla Costa Coffee działania pozytywnie oddziałowujące na środowisko są niezwykle ważne, dlatego marka stale poszerza portfolio swoich ekologicznych inicjatyw.
czytaj więcej