Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-10-13

Koniec z kupowaniem mydła na zapas

Wraz z jesienią do Polski dotarła druga fala epidemii, a z nią nowe zaostrzone zasady związane z zapobieganiem zakażenia koronawirusem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-10-12

RakReaton – osiągnęliśmy milion kilometrów!

Prawie 7 200 osób z całej Polski zaangażowało się w wyzwanie sportowe i przez 40 dni pokonało MILION kilometrów dla dzieci chorych na raka. dzięki nim 100 tysięcy złotych trafi na leczenie dzieci chorych na nowotwory w klinice Przylądek Nadziei we Wrocławiu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-10-09

Uniwersytet Smaku Solgaz prezentuje: przepis na bułeczki śniadaniowe z miodem

Zapraszamy do odkrycia nowej odsłony bułeczek śniadaniowych, których istotnym składnikiem jest… miód!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-10-08

5 praktycznych porad, jak nie usnąć przed komputerem

Kolejny dzień w pracy, a ty już w pierwszej godzinie przed monitorem czujesz, że zaraz zaśniesz? A przecież masz do zrobienia tyle ważnych rzeczy! Oto parę niezawodnych rad, jak zachować koncentrację do samego końca długiego dnia roboczego.
czytaj więcej
Styl życia LIFESTYLE 2020-10-07

WHO, Greta Thunberg, Donald Trump? Kto zdobędzie Pokojowego Nobla?

• WHO jest faworytem do otrzymania Pokojowej Nagrody Nobla. Unibet określa szanse Światowej Organizacji Zdrowia na 45%. • Drugie miejsce w rankingu zajmuje Greta Thunberg – prawdopodobieństwo wygranej 29%.
czytaj więcej
Styl życia LIFESTYLE 2020-10-07

Zawód przyszłości? Opiekun osób starszych Nagrodzono najlepszych w branży

W ostatnich latach zapotrzebowanie na opiekunów osób starszych wzrasta . Starzenie się społeczeństwa oraz idące za tym nieuchronne zmiany demograficzne tworzą potrzebę zapewnienia wsparcia oraz kompleksowej opieki milionom osób w wieku emerytalnym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-10-06

JAMESON KRĘCI Z BARBERAMI

Barberzy, którzy w ciągu ostatnich lat stali się jednym z symboli miejskiej kultury, każdy z nich ma swój niepowtarzalny styl, ale wszystkich łączy jedna whiskey – Jameson.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-10-05

Idea Productions Poland nie zwalnia tempa - agencja rozszerza swoją ofertę

Jedna z bardziej rozpoznawalnych na polskim rynku agencji eventowych, Idea Productions Poland, intensywnie się rozwija - grupa rozszerzyła właśnie swoje portfolio o kolejne usługi skupione w ramach nowego podmiotu, tj. Idea Creative Group Sp. z o.o.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-10-05

Bar Koszyki kolejną Tankovną Pilsner Urquell

Pilsner Urquell kończy w tym roku 178 lat i z okazji urodzin prezentuje kolejne miejsce, w którym można napić się niepasteryzowanego piwa, prosto z czeskiego browaru.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-10-02

Wyrusz w egzotyczną podróż! Odkryj nową linię Czekolad Premium „Ziarna Świata”

Dla wszystkich miłośników prawdziwie aromatycznych smaków firma Wawel przygotowała w sezonie jesienno-zimowym coś absolutnie specjalnego!
czytaj więcej