Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-09-14

STARTUJE NOWA KAMPANIA SPOŁECZNA – „PRAWO BEZ STRACHU”

PRAWO BEZ STRACHU to nowa kampania społeczna, która ma na celu uświadamiać, że nie powinniśmy bać się prawa. Dzięki pomocy specjalistów nawet najtrudniejsze sprawy prawne stają się prostsze, a nasz strach minimalizuje się.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-11

Zero waste, czyli dlaczego nie warto wyrzucać rzeczy?

Filozofia zero waste już od dawna cieszy się ogromną popularnością, jednak w dobie pandemii koronawirusa nabrała jeszcze większego znaczenia. Marnotrawstwo jedzenia i wyrzucanie przedmiotów, które z powodzeniem można naprawić jest dzisiaj passe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-09

Nowe technologie remedium na brak wolnego czasu?

Z badania opinii Smartney wynika, że większość Polaków marzy o tym, by mieć więcej wolnego czasu. W jaki sposób nowe technologie mogą pomoć?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-09

Smaczniejszej pracy sobie nie wyobrazisz! Pizzerman z certyfikatem.

Czy wiesz, że pierwowzór pizzy powstał w starożytnym Egipcie? I że największą na świecie pizzę serwowano w Krakowie? Rekord Guinnessa należy do Polaków! Międzynarodowy Dzień Pizzy przypada na 9 lutego. Niemcy zjadają jej rocznie więcej niż Amerykanie, bo ponad 6,5 kg.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-07

Ceramika Paradyż partnerem archiDAY 2020

Warsztaty i prezentacje to tylko niektóre z wielu atrakcji tegorocznej edycji archiDAY
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-07

Cardiomasakra Level 2 Dagmary Wawrzyniak – premiera trzeciego ebooka trenerki

Po sukcesie ebooka Cardiomasakra czas na premierę Cardiomasakry Level 2. Autorskie programowanie działa i wzbudza zainteresowanie tysięcy osób. Dzięki ebookowi trenerka personalna Dagmara Wawrzyniak udowadnia, że warto prowadzić zdrowy styl życia i ćwiczyć przez cały rok.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-07

Pokolenie a sposób odżywania - co i jak jedzą przedstawiciele poszczególnych gru

Bez względu na wiek każdy uwielbia jeść. Chociaż wiele osób może lubić te same potrawy i restauracje, mogą mieć zupełnie inne nawyki żywieniowe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-04

Piękny wygląd i dobre samopoczucie zawsze w parze! Avon wprowadza nową kategorię

Każdy z etapów naszego życia jest unikalny i takie też są nasze potrzeby żywieniowe – zmieniają się wraz z biegiem lat. Avon w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie kobiet, wprowadził nową linię koktajli i suplementów diety Avon Liiv.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-03

Czeski piwny piątek z marką Kozel

Ten piątek upłynie mieszkańcom Krakowa pod znakiem czeskiego piwa! 4 września odbędzie się w mieście piwny wieczór, podczas którego będzie można poznać rytuały barowe naszych sąsiadów. To również dobra okazja, aby skosztować najczęściej wybieranego przez Czechów piwa, Kozla!
czytaj więcej