Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-04-22

Dzień Ziemi – jak dbać o planetę? 12 wskazówek od Marcina Kostrzyńskiego

Dzień Ziemi to wydarzenie obowiązkowe w kalendarzu każdego miłośnika przyrody. Jest to idealny moment w roku na podkreślenie znaczenia wspólnego dbania o naszą planetę i promowanie po-staw proekologicznych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-22

Pyszne.pl wspiera restauracje w wyborze ekologicznych rozwiązań

Branża restauracyjna stawia coraz silniej na ekologiczne rozwiązania. Motywowana troską o planetę, a także chęcią sprostania zmieniającym się oczekiwaniom klientów, wdraża je na wielu płaszczyznach, w tym w obszarze dostaw.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-22

Setki drzewek dla mieszkańców Otwocka. Rozpoczyna się akcja #AmestDlaZiemi

Amest Otwock sp. z o.o. już po raz kolejny inicjuje działania na rzecz ochrony środowiska. Tym razem z okazji obchodzonego 22 kwietnia Dnia Ziemi około 300 drzew trafi do mieszkańców Otwocka i okolic.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-22

Światowy Dzień Ziemi w Costa Coffee

Dla Costa Coffee działania pozytywnie oddziałowujące na środowisko są niezwykle ważne, dlatego marka stale poszerza portfolio swoich ekologicznych inicjatyw.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-21

Dla koneserów intrygujących smaków

Czekolady gorzkie od zawsze były symbolem kulinarnego wyrafinowania i bogatego smaku. Doskonałe dla fanów wytrawnych, szlachetnych kompozycji, zachwycają wyjątkowym, intensywnym aromatem i oryginalnymi nutami smakowymi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-21

Wygoda i styl ponad wszystko – podkładka ładująca Base Fresh ‘n Rebel

Base Duo Fresh n Revel - oto „must have” dla wszystkich, którzy cenią wygodę, a jednocześnie przykładają dużą wagę do wyglądu każdego gadżetu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-21

Rozbudziła kobiecość w polskich kobietach! Poznajcie Leę M. Pyć-Leszczuk, 
czyli

Swój plan na uświadamianie innych kobiet o tym, jak być szczęśliwą realizuje od kilku lat. Początkowo radziła bliskim koleżankom z otoczenia. Później nadszedł czas na książkę, która już stała się hitem w polskiej blogosferze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-21

Velvet CARE ze znakiem SAVE NATURE i ekokomunikacją

Marka Velvet prowadzi w tym roku ekokampanię „Działamy dziś z myślą o jutrze”, której celem jest troska o naszą planetę, by pozostała piękna, zielona i czysta. Osią komunikacji Velvet CARE jest ekoznak, który stał się narzędziem informującym o zrównoważonym rozwoju marki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-20

TAK! dla edukacji klimatycznej. Start kampanii społecznej w Światowy Dzień Ziemi

Celem kampanii „TAK! dla edukacji klimatycznej” jest zwrócenie uwagi na rolę i potrzebę prowadzenia w szkołach rzetelnej edukacji klimatycznej – opartej na danych naukowych i realizowanej w ramach obowiązujących przedmiotów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-20

Ekologiczny Współdzielnik. Wola Park i WCK rozpoczynają konsultacje społeczne

Obecnie – we współpracy z Wolskim Centrum Kultury – Wola Park przygotowuje Współdzielnik, czyli ekologiczną przestrzeń dla warszawiaków. Przed startem tej inicjatywy odbędą się konsultacje społeczne, podczas których zebrane zostaną oczekiwania i pomysły mieszkańców.
czytaj więcej