Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-08-20

Drinki najlepszych polskich barmanów na upalną pogodę

Niezależnie od tego czy spędzamy wakacje w domu czy na wycieczce, warto znać przepisy, które pozwolą nam się schłodzić i poczuć jak w najlepszych barach i restauracjach. W ramach Lata Centrum Praskiego Koneser barmani przedstawiają przepisy na drinki w sam raz na upalne dni.
czytaj więcej
Styl życia LIFESTYLE 2020-08-19

Sprzątaj polskie Tatry z Biedronką

Tego lata tatrzańskie szlaki znów zapełniły się turystami. Jednak w sobotę 22 sierpnia część z nich wyjdzie w góry nie tylko dla widoków i czystego powietrza.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-19

7 wytycznych dotyczących planowania wesela w górach

Wesele w górach to marzenie wielu przyszłych panien młodych. Bajeczne widoki górskich szczytów, zapach lasu, a także cisza i spokój – właśnie dlatego takie ceremonie cieszą się dużą popularnością.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-18

Na co zwrócić uwagę przy wyborze butelki do pracy

Codzienne kupowanie plastikowej butelki z wodą do pracy lub szkoły, ma negatywny wpływ nie tylko na nasz portfel, ale także i środowisko. Dlatego zacznij żyć w zgodzie z naturą i poznaj doskonałą alternatywę jaką są butelki wielorazowego użytku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-18

BADANIE: Jak jedli Polacy w czasie izolacji społecznej podczas epidemii?

Jak zmieniły się w tym czasie wybory żywieniowe Polaków? Czy po okresie izolacji planujemy je utrzymać? Badanie Upfield.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-18

Dlaczego uciekamy z centrum miast? O zaletach życia na przedmieściach

Mieszkania na przedmieściach to coraz częściej wybierane inwestycje. Trend ten utrzymuje się już od paru lat - wiele osób, szukających nieruchomości na sprzedaż, decyduje się na zakup domu lub segmentu na obrzeżach miasta, zamiast w centrum
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-12

Beg Lepes otwiera cykl „WorldBOX People Outside the Box” o specjalistach marki

Ciekawe historie są tworzone przez ludzi z pasją, dlatego w cyklu WorldBOX People Outside the Box to ludzie są na pierwszym planie. Marka WorldBOX stworzyła cykl video, których bohaterami są pracownicy sklepów sieci. Rozpoczyna go historia rapera Maćka – znanego jako Beg Lepes
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-12

Jarmark Regionalny w Porcie Łódź

Jarmark Regionalny w Porcie Łódź
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-07

Słońce, zabawa, muzyka i dobre jedzenie, czyli czas na wakacyjną fiestę!

Fiesty to imprezy, które odwołują się do hiszpańskiej tradycji, kultury i historii. Wydarzenia te cechują się radosną, niczym nieskrępowaną zabawą, energią i powszechnym optymizmem, charakterystycznymi dla krajów południowych.
czytaj więcej