Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-04-07

Klasyczne smaki oraz intrygujące nowości – dwie strony menu Costa Coffee

Stale pojawiające się w menu nowości to tylko część przepysznych propozycji, jakie oferuje Costa Coffee. W kawiarniach na odkrycie czeka również szeroka oferta kaw klasycznych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-06

Delikatność kluczem do szczęścia. Milka prezentuje wyniki najnowszego badania.

Najnowsze badanie opublikowane przez Milka pokazuje, że delikatność jest kluczem do szczęścia, a Polacy zdecydowanie chcą jej więcej doświadczać.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-06

Termomix w dobrych rękach. Rozstrzygnięcie konkursu PZZ S.A. i PSS„Społem”

Karolina Wołkowycka, zwyciężczyni konkursu na hasło reklamowe ogłoszonego przez Polskie Zakłady Zbożowe S.A. w Białymstoku, tegoroczne wielkanocne wypieki mogła przyrządzić w nowym Termomixie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-02

Wielkanocne inspiracje kulinarne

Oto pomysły na dania wielkanocne, które sprawdzą się doskonale podczas świątecznego śniadania. Zachwycą pysznym smakiem, piękną formą podania – a przy tym, dzięki sprawdzonym przepisom, ich przygotowanie nie pochłonie wiele czasu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-02

Seniorzy z Wrocławia obdarowani przed Wielkanocą

Właśnie zakończyło się dostarczanie paczek do niewidomych i niedowidzących seniorów z Wrocławia. Zawartość paczek z pewnością umili im Wielkanoc. W pomoc zaangażowało się centrum Magnolia Park i działające w nim sklepy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-01

Czy w Wielkanoc 2021 postawimy na trzeźwość?

Choć w 2020 roku podczas wielkanocnego weekendu pandemia przełożyła się na mniejsze natężenie ruchu na drogach, nie powstrzymało to kierowców od jazdy pod wpływem alkoholu. Policja zatrzymała wówczas 542 pijanych kierowców z czego najwięcej - aż 212 - w Wielką Sobotę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-01

„Zapach, który pokochasz” – wyjątkowa akcja z sercem marki Silan

Jak sprawić, aby ukochana osoba poczuła się naprawdę wyjątkowo? Piękny kwiat i serce to ponadczasowe symbole wyrażające miłość. A jeśli do tego dodamy jeszcze wspaniały zapach, efekt będzie gwarantowany. Na walentynki Silan sprawił radość wielu parom w Warszawie i Krakowie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-01

Planujesz zrobić pierwszy tatuaż? Podpowiadamy, jak się do niego przygotować

Planujesz zrobić pierwszy tatuaż? – podpowiadamy jak w kilku krokach powinnaś się do niego przygotować.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-01


Drogowskazy podczas niezwykłej drogi, w którą wyrusza każda kobieta

Ku osiągnięciu harmonii i życia w pełnym szczęściu każda kobieta przechodzi w życiu przez trzy ważne etapy. Na początku jest uległą dziewczynką, następnie zostaje głodną przygód księżniczką.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-31

Łap chwile wiosną. Propozycje od Łapsów na aktywności na świeżym powietrzu

Wiosna to wyjątkowa pora, choć w tym roku znów spędzimy ją inaczej, niż zwykle. Idealnie, jeśli mamy wtedy przy sobie ulubione przekąski, jak na przykład Łapsy, które świetnie sprawdzą się podczas różnych aktywności.
czytaj więcej