Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-08-27

Mini mufinki z papryką

Świetnym pomysłem na przygotowanie pysznej przekąski, idealnej na piknik na świeżym powietrzu, będzie przepis na muffinki. Te w wersji wytrawnej, z dodatkiem papryki, smakować będą znakomicie. Do dzieła!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-27

10 na 10 - lody śmietankowe i truskawkowe “u Lodziarzy” ocenione przez ekspertów

Lody śmietankowe i truskawkowe Wytwórni Lodów Polskich “u Lodziarzy” znowu zdobyły uznanie w oczach konsumentów i fachowców z branży. Zostały TOP PRODUKTEM roku 2020 i mogą się posługiwać godłem “Doceń Polskie”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-26

Czas powrotów z Wrocław Fashion Outlet

Po przerwie wracamy do przedszkoli, szkół i do pracy. W niedzielę 30 sierpnia za zakupy we Wrocław Fashion Outlet będzie można otrzymać wejściówki do Hydropolis
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-25

5 sposobów na wykorzystanie butelki po winie – rady od PANUL

Otwierasz wino, wieczór mija i pozostaje po nim tylko pusta butelka. Co z nią zrobić? Jak można dać jej drugie życie? Poznaj 5 sposobów marki PANUL, które mogą zainspirować Cię do działania w duchu less waste.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-25

Cyfrowy detoks podczas home office. Od czego zacząć?

Wiele firm nadal działa w systemie pracy zdalnej, ale nie wszystkim pracownikom z łatwością przychodzi postawienie wyraźnej granicy między pracą zawodową, a życiem prywatnym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-25

Kobiece tajemnice

Przez większość kobiet jest postrzegana jako rzecz niezbędna. Według wielu pań dzień bez niej byłby trudniejszy, ponieważ czułyby się jak bez ręki. Mowa oczywiście o… torebce! Warto mieć w niej również odświeżające oddech gumy do żucia Mentos Pure Fresh.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-24

#beeYOPE Razem pomagamy pszczołom!

YOPE zbuduje hotele dla pszczół! Razem pomóżmy pszczołom!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-24

Targi Jestem Slow #Jesień już we wrześniu!

Wielkimi krokami nadchodzi kolejna edycja targów Jestem Slow, która zwiastuje premierowe kolekcje rodzimych twórców na nadchodzącą jesień.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-24

Zmiana nawyków żywieniowych w czasie izolacji społecznej - łódzkie na czele

Mieszkańcy województwa łódzkiego, dolnośląskiego i mazowieckiego najczęściej zmieniali swoje nawyki żywieniowe w czasie izolacji społecznej podczas epidemii koronawirusa – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy Upfield.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-21

Wystawa “Moda i Uroda” w Galerii Klif: historia jednego zdjęcia

Do końca września klienci gdyńskiej Galerii Klif mogą oglądać niepowtarzalne zdjęcia przedwojennej Gdyni, które zaprezentowane są na wystawie “Moda i Uroda”. Warto zwrócić uwagę na fotografię przedstawiającą sklep "Wikaryjczyk i Bojarski" przy ul. Świętojańskiej 14.
czytaj więcej