Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-04-19

3 kroki do życia w harmonii z naturą

Liczba rad, które słyszymy w kontekście ekologii i zrównoważonego rozwoju jest tak duża, że może przytłoczyć. Warto zatem skupić się na kilku wybranych i trzymać się ich konsekwentnie. Zachęca do tego między innymi Lambi – marka produkująca papiery higieniczne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-19

Dobro lubi się nakręcać! #roweLove, czyli 6. zbiórka rowerów w Galerii Łomianki

8 maja 2021 roku w Galerii Łomianki odbędzie się szósta edycja wielkiej zbiórki rowerów i sprzętu rowerowego na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Mierz Wysoko.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-19

Wiosenne porządki…zacznij od siebie!

Witamy pierwsze ciepłe promienie słońca, nabieramy energii do nowych wyzwań i uśmiechamy się częściej niż zimową, ponurą porą. W wiośnie jest jednak coś, co powinniśmy bezwzględnie wpisać w nasz plan na najbliższe tygodnie...
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-19

Nowość w Costa Coffee - Latte+ - kawa wzbogacona o witaminy i białko

Do menu Costa Coffee dołączyła właśnie wyjątkowa nowość! Latte+ to prawdziwa innowacja na rynku – trzy nowe dostępne w ofercie warianty kawy zostały wzbogacone o witaminę B12 oraz białko. Odkryj je już dziś.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-19

Dzień Języka Chińskiego w Instytucie Konfucjusza w Krakowie

W ramach dni języków ONZ 20 kwietnia przypada Dzień Języka Chińskiego. Z tej okazji Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza na dwa wydarzenia online: quiz dotyczący wiedzy na temat j. chińskiego oraz mini-lekcję chińskiego slangu internetowego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-16

Park Handlowy Matarnia dzieli się dobrem

Kontynuując działania na rzecz lokalnej społeczności Park Handlowy Matarnia postanowił wesprzeć nowo powstałą Poradnię Psychologiczno-Psychoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży przy gdańskim szpitalu psychiatrycznym oraz przekazać paczki do Banku Żywności w Gdańsku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-15

Menu na wesele. Czy pamiętasz o tych kilku istotnych kwestiach?

Menu na wesele to jedna z tych kluczowych kwestii, która niejednokrotnie przesądza o sukcesie całego wydarzenia. Jak więc zadowolić podniebienia gości? I czy to w ogóle możliwe? Sprawdźmy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-15

TaniaKsiazka.pl sprząta las! – zaproszenie do stworzenia materiału

Spółka Glosel to największa firma zajmująca się sprzedażą online w północno-wschodniej Polsce.
czytaj więcej