Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-09-03

Rzeki versus susza - walka tocząca się na naszych oczach

Zdrowe rzeki ratują nas przed skutkami kryzysu klimatycznego, a utrzymanie ich naturalnego charakteru jest kluczowe w walce z suszą. W kampanii “Co z tą wodą?” apelujemy o działanie i podpisanie apelu do rządu, zanim będzie za późno: https://www.coztawoda.pl/apel.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-02

Narodowa Kampania Zdrowotna – Witamina D

Natural Pharmaceuticals od 10 lat wspiera swoimi suplementami Polaków. Zdrowie Klientów to priorytet dla firmy. Ze względu na często pojawiający się problem w postaci niedoboru witaminy D, firma postanowiła podarować zapas VitaSolaris D3 na cały rok!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-01

Zasadź las z Wrocław Fashion Outlet

Wrzesień to dobry czas na odpowiedzialne kupowanie i dbałość o zrównoważony rozwój naszej społeczności lokalnej. Przez cały miesiąc Wrocław Fashion Outlet zaprasza do udziału w akcji „Zasadź z nami las”
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-31

Polacy marzą o czasie wolnym. Nowe technologie przychodzą im na ratunek

Z badania opinii Smartney wynika, że większość Polaków marzy o tym, by mieć więcej wolnego czasu. Jak chcieliby go wykorzystać? Przede wszystkim na spotkania z bliskimi, rodziną lub odpoczynek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-28

Będą ustanawiać Rekord Polski w lekcji ekologii i sprzątać brzegi rzeki Warty

VI Sprzątanie Brzegów Warty od źródeł do ujścia 2020 - rusza już 12 września 2020 roku. Będziemy tworzyć wielką rzekę pozytywnej energii oraz ustanawiać oficjalny Rekord Polski na największą lekcję ekologii w wielu lokalizacjach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-27

NAWODNIJ SKÓRĘ LATEM I CIESZ SIĘ PIĘKNĄ CERĄ

Choć początek lata nie był upalny, to na szczęście od pierwszych dni sierpnia możemy cieszyć się słoneczną pogodą i wysokimi temperaturami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-27

Kobiety sukcesu zdradzają sposoby na życiowe kryzysy

Największą sztuką jest to, żeby potrafić je pokonywać, nie poddać się. To niekiedy bardzo trudne, ale możliwe. Każdy kryzys jest nauką dla nas i wiedzą o nas samych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-27

3 słodkie desery, dzięki którym łatwiej pogodzimy się z końcem wakacji

Wrześniowa aura z pewnością pozwoli nam jeszcze przez jakiś czas cieszyć się upalną pogodą. Powrót do pracy czy szkoły po okresie słodkiego lenistwa bywa trudny, dlatego warto jest go sobie umilić deserami. Podpowiadamy co przyrządzić, aby smaki lata zostały z nami na dłużej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-27

Bierz z siebie przykład na wakacjach

Codziennie staramy się wdrażać ekologiczne nawyki. Dbamy o nasze środowisko, podejmując odpowiednie działania, jak niemarnowanie wody i energii, segregowanie odpadów czy zminimalizowanie zużycia plastiku. Wakacje to czas zasłużonego odpoczynku od pracy i codziennych obowiązków.
czytaj więcej