Biuro prasowe

Dziecko LIFESTYLE 2014-03-25

Jak przygotować się do ciąży?

Podejmując decyzję o założeniu rodziny, warto zaplanować poczęcie dziecka już kilka miesięcy wcześniej, by poprawić płodność kobiety oraz upewnić się, że przyszłej ciąży nic nie zagraża.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-25

Kierowcy przyznali kolejną nagrodę Webasto!

Niemal 84000 czytelników auto motor und sport uznało markę Webasto najlepszą wśród ogrzewań postojowych
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-24

Jak zostać piwnym ekspertem?

Piwo to trunek, który kryje w sobie szeroki wachlarz smaków i zapachów. Aby wyczuć te najbardziej subtelne, potrzeba wielu lat praktyki, sprawnego nosa i… wrodzonego wyczucia. Każdy jednak może spróbować trudnej sztuki jaką jest sensoryka piwa...
czytaj więcej
Rozbierz się w garderobie Elfa
LIFESTYLE 2014-03-24

Rozbierz się w garderobie Elfa

Rozbieramy się na wiosnę ale tylko w garderobie Elfa. W niej zapadną w sen zimowe ubrania, a na pierwszym planie pokażą się pełne koloru bolerka, odkrywające dekolt bluzki i zwiewne spódnice czy sukienki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-24

Wiosenny „must have” każdego maluszka

Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, a wraz z nią zmiana pogody. Oznacza to, że musimy przejrzeć oraz uzupełnić szafę swojego dziecka, aby być gotowym na zmieniające się warunki atmosferyczne. O czym musimy pamiętać?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-24

Majówkowe wyjazdy dla singla, pary i rodziny

Tegoroczny długi weekend na początku maja wcale nie będzie taki długi – 1 maja to czwartek, więc w najlepszym razie możemy mieć cztery dni wolnego. Jak ciekawie spędzić długi weekend samemu, z drugą połową albo z rodziną? Mamy kilka propozycji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-24

Przejdź ścieżkami pisarzy w Krakowie

Ogólnopolski Festiwal Ścieżkami Pisarzy: Miasto jako przestrzeń twórców rozpocznie się 27 marca w Krakowie. W programie wydarzenia znajdą się m.in.: wycieczka szklakiem krakowskich knajp literackich, spotkania z pisarzami, warsztaty oraz gra miejska.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-24

Biuro Levi Strauss Poland – ukłon nowoczesności w stronę tradycji

W warszawskim biurowcu na Wilanowie powstało nowe biuro najstarszego producenta dżinsów na świecie – marki Levi’s®. Zaadaptowania 1000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej marki, podjęli się architekci z pracowni OTOMI store design lab.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-24

Zadbaj o swoje auto na wiosnę!

Nadciągającą wielkimi krokami wiosnę z całą pewnością z ulgą przyjmują wszyscy użytkownicy samochodów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-23

Czy wiesz, że… Nieznane fakty na temat wind

23 marca 1857 roku – to dzień, w którym po raz pierwszy uruchomiono windę pasażerską. Miało to miejsce w Nowym Jorku, a na pamiątkę tego dnia ustanowiono Międzynarodowy Dzień Windy. Jest to dobry moment, aby zapoznać się z kilkoma nieznanymi i ciekawymi faktami na temat wind.
czytaj więcej