Biuro prasowe

LIFESTYLE 2014-12-08

Matematyka nocą i na wesoło

„Noc matematycznych atrakcji” – na taki pomysł nietypowego spotkania, połączonego z nauką matematyki na wesoło wpadli uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-12-08

Rowery miejskie i trekkingowe marki Kreidler – kolekcja na 2015 rok

Niemiecka marka Kreidler przedstawiła kolekcję nowych rowerów miejskich i trekkingowych. W ofercie na rok 2015 znaleźć można w sumie 21 modeli, z czego 7 to rowery miejskie, a pozostałe 14 to rowery trekkingowe. W większości to odświeżone i „odchudzone” wersje aktualnych modeli.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-12-08

Jak planujemy święta w internecie

Polacy coraz częściej posiłkują się internetem przy poszukiwaniu niezbędnych im rzeczy – również podczas planowania świąt Bożego Narodzenia. Firma SEMSTORM przeprowadziła badanie w wyszukiwarce Google, mające na celu sprawdzenie, jak Polacy podchodzą do przygotowania świąt.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-12-08

Reyes Magos – bo dzieci kochają pyszne święta!

Grudzień dla dzieci przebiega pod znakiem rozmyślań, czy były wystarczająco grzeczne, by dostać wymarzony prezent. Jednak nie wszędzie prezenty rozdaje Święty Mikołaj. W Hiszpanii, podarki przynoszą 6 stycznia Trzej Królowie, a na stołach królują...oliwki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-12-08

Pingwinkowa seria Isana na zimę!

Zima za pasem. Już niedługo w ruch pójdą narty i sanki, a śnieg otuli nas magiczną, świąteczną aurą.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-12-08

500 osób na widowni, a średni wiek artystów to 10 lat - Gala Szkoły Społecznej

Janek ma 4 lata - to najmłodszy aktor. Wspólnie z kolegami ze Szkoły Społecznej w Bytomiu od października szlifuje występ przed wielką galą.
czytaj więcej
Styl życia LIFESTYLE 2014-12-08

MasterCard startuje z kampanią off-screen promującą MasterPass

Do końca roku we wszystkich kinach Cinema City potrwa kampania off-screen promująca nową formę płatności o nazwie MasterPass.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-12-05

Kupuj prezenty świąteczne z atrakcyjną zniżką

Święta już wkrótce, więc warto rozejrzeć się za prezentami. Jeśli chcesz sprawić radość bliskim i przy okazji zaoszczędzić, kody rabatowe to idealne rozwiązanie!
czytaj więcej
Dom LIFESTYLE 2014-12-05

Stwórz magię świąt z Praktikerem!

Błyszczące ozdoby, światło świec, szczególne kolory i zapachy – to wszystko tworzy niepowtarzalną atmosferę świąt, na którą wielu z nas czeka przez cały rok.
czytaj więcej
Zakupy LIFESTYLE 2014-12-05

Startuje gorący włoski sezon z CIN&CIN!

Marka CIN&CIN zmienia design opakowań. Włoski styl i oryginale detale tworzą zupełnie nowy wizerunek win i wermutów. Z okazji wielkiej premiery marka przenosi nas w świat weneckich wieczorów, pięknej biżuterii i szybkich samochodów.
czytaj więcej