Biuro prasowe

LIFESTYLE 2014-11-14

Sylwester na jeziorze, w zamku jak z Disneya czy wśród krokodyli?

Oferta imprez sylwestrowych z roku na rok jest coraz bogatsza, także jeśli chodzi o te zupełnie nietypowe pomysły na spędzenie ostatniej nocy w roku. Jakie niezwykłe sylwestrowe atrakcje czekają nas w 2014 roku?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-13

George Clooney rywalizuje z Jeanem Dujardinem o filiżankę kawy

George Clooney znów pojawia się z filiżanką swojej ulubionej kawy w ręce, o którą rywalizować musi z... kolegą po fachu - Jeanem Dujardinem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-13

Media wspierają edukację zdrowotną Polek

W październiku szczególnie często przypominano, jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Według najświeższego badania, przygotowanego przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”, liczba materiałów z prasy, internetu i RTV na ten temat w analizowanym okresie wyniosła 4,8 tys.
czytaj więcej
Multiwybór funkcjonalności z nową serią Biux od Black Red White
LIFESTYLE 2014-11-12

Multiwybór funkcjonalności z nową serią Biux od Black Red White

Poznaj biurka i stoliki Biux od Black Red White
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-12

Wybór miasta do zwiedzania - czym sugerują się Polacy?

Dla Polaków w wyborze miejsca zwiedzania największą rolę odgrywa… cena. Tak wynika z europejskich badań przeprowadzonych przez wakacyjny portal Zoover w grupie 1000 ankietowanych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-12

Guzowska i Michalczewski rywalizują dla dobra zwierząt

Rusza II edycja kampanii społecznej „Pięściarze bokserom i nie tylko”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na problem nieludzkiego traktowania zwierząt w Polsce. W akcji tym razem biorą udział Mistrzowie Świata w boksie: Iwona Guzowska i Dariusz „Tiger” Michalczewski.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-11

Konkurs i targi w Warszawie – ślubne marki walczą o klientów

Wymarzona suknia ślubna z najnowszej kolekcji - 2015 marki Mon Cheri to nagroda w konkursie dla przyszłych panien młodych zorganizowanym przez sieć salonów La Mariee.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-10

Białostoccy nauczyciele w laboratorium druku 3D

Tajemnice technologii druku przestrzennego poznawali białostoccy nauczyciele w laboratorium Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. To pierwsza taka edukacyjna prezentacja. Z kolejnych skorzystają także uczniowie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-09

Stypendium dla uczniów białostockiej „odzieżówki”

Jednym ze skutecznych sposobów na zmniejszanie bezrobocia jest ścisła współpraca pomiędzy szkołami a regionalnymi firmami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-09

Bycie dla innych w Dniu Niepodległości

11 listopada - w dniu Święta Niepodległości - w hali sportowej Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku, przy ul. Kościelnej 3 odbędą się wyjątkowe zawody sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Będzie to już 52. edycja tego wydarzenia.
czytaj więcej