Biuro prasowe

LIFESTYLE 2014-07-24

O czym należy pamiętać wybierając się na wakacje samochodem?

Pełnia sezonu urlopowego to dla większości z nas czas wakacyjnych wyjazdów. Wbrew pozorom, podróżowanie samochodem nie jest łatwe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-07-23

Samochody i rowery. Jak przetransportować 3-4 jednoślady?

Lato to dobry czas dla miłośników rowerowej jazdy. Jak można zauważyć, Polacy coraz częściej biorą ze sobą na wakacje właśnie jednoślady, czasem nawet większą ich liczbę – dla wszystkich członków rodziny czy grupy znajomych.
czytaj więcej

HUAWEI przedstawia 4G LTE HUAWEI Ascend P7 Arsenal Edition

Ascend P7 Arsenal Edition to długo oczekiwana, limitowana wersja najnowszego smartfona HUAWEI.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-07-21

Mały Mundial w Warszawie z firmą Continental

Blisko 300 młodych sportowców z całego świata przyjedzie na weekend do Warszawy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-07-21

Moda na letni epeelingi

Włóż między bajki przestrogę, by unikać peelingów chemicznych latem. Najnowszy trend to stosowanie kuracji na bazie kwasów przez cały rok. Nawet, gdy intensywnie świeci słońce, możesz iść na peeling.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-07-21

CIN&CIN Prosecco wytycza nowy trend

AMBRA S.A. rozszerza portfolio lekkich, modnych produktów alkoholowych o CIN&CIN Prosecco Extra-Dry D.O.C. - oryginalne włoskie wino musujące, będące kwintesencją lata, niezobowiązującej włoskiej elegancji i nowego trendu na rynku alkoholi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-07-21

Rude - kontynuacja BlondieS już w księgarniach

Nowa książka Ewy Gogolewskie-Domagały właśnie trafia do księgarń. To doskonała powieść na lato, nie tylko dla kobiet. Podróżnicze wątki uprzyjemnią lekturę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-07-21

60 LAT LUKSUSU - JUBILEUSZ COMITÉ COLBERT

W tym roku prestiżowa francuska organizacja Comité Colbert, której członkiem, obok takich marek jak Louis Vuitton czy Chanel, jest marka Dr Irena Eris, będzie obchodzić 60-lecie istnienia.
czytaj więcej
Dziecko LIFESTYLE 2014-07-18

Pierwsze wakacje maluszka

Narodziny dziecka nie oznaczają, że wakacje musimy spędzić w domu. Wystarczy poczynić trochę przygotowań i można już z kilkumiesięcznym malcem ruszać w podróż. Jak się do niej przygotować?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-07-18

Nowe olejki kosmetyczne MACROVITA!

Linię olejków kosmetycznych MACROVITA uzupełniły aż cztery, w 100% naturalne oraz niezwykle bogate i skuteczne oleje: brzoskwiniowy, kokosowy, eukaliptusowy i organiczny olejek oliwkowy. Można je uznać za „esencję pielęgnacji” - zawierają wszystkie dobroczynne właściwości roślin.
czytaj więcej