Biuro prasowe

LIFESTYLE 2014-07-21

60 LAT LUKSUSU - JUBILEUSZ COMITÉ COLBERT

W tym roku prestiżowa francuska organizacja Comité Colbert, której członkiem, obok takich marek jak Louis Vuitton czy Chanel, jest marka Dr Irena Eris, będzie obchodzić 60-lecie istnienia.
czytaj więcej
Dziecko LIFESTYLE 2014-07-18

Pierwsze wakacje maluszka

Narodziny dziecka nie oznaczają, że wakacje musimy spędzić w domu. Wystarczy poczynić trochę przygotowań i można już z kilkumiesięcznym malcem ruszać w podróż. Jak się do niej przygotować?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-07-18

Nowe olejki kosmetyczne MACROVITA!

Linię olejków kosmetycznych MACROVITA uzupełniły aż cztery, w 100% naturalne oraz niezwykle bogate i skuteczne oleje: brzoskwiniowy, kokosowy, eukaliptusowy i organiczny olejek oliwkowy. Można je uznać za „esencję pielęgnacji” - zawierają wszystkie dobroczynne właściwości roślin.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-07-17

KAN wspiera potrzebujących

Centrum Psychoonkologii w ośrodku „Zielony Dół” w Krakowie z końcem czerwca zostało wyposażone w nowoczesny system instalacji wodociągowych. Firma KAN przekazała komplet niezbędnych do remontu materiałów.
czytaj więcej
Dziecko LIFESTYLE 2014-07-17

Wakacyjna podróż z niemowlakiem

Wakacje bezsprzecznie kojarzą się z podróżami – weekendowymi wypadami za miasto czy dłuższym urlopem nad morzem, jeziorem lub w górach.
czytaj więcej
Filtry, które zapewnią czystą wodę w basenie
LIFESTYLE 2014-07-16

Filtry, które zapewnią czystą wodę w basenie

Aby kąpiel w przydomowym czy hotelowym basenie wiązała się wyłącznie z przyjemnością, oprócz odpowiedniej temperatury wody musimy zadbać także o jej czystość.
czytaj więcej
Przegląd najnowszych trendów na rynku kabin prysznicowych
LIFESTYLE 2014-07-15

Przegląd najnowszych trendów na rynku kabin prysznicowych

Trendy we wzornictwie wyposażenia wnętrz, tak samo jak w modzie, co kilka sezonów ulegają zmianie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-07-15

Skuteczne sposoby na bolące nogi

Bolące nogi to problem bardzo wielu osób, różniących się od siebie wiekiem, płcią, a nawet trybem życia. Nie trzeba być sportowcem, ani nosić codziennie szpilek, by stopy, a często także inne części nóg dawały o sobie znać w nieprzyjemny sposób.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-07-14

Lekkie przekąski na wakacyjne dni

Okres wakacji to czas nie tylko zasłużonego wypoczynku, ale też więcej okazji do spotkań w gronie znajomych i bliskich. Chcesz ich należycie ugościć a brakuje ci pomysłu na ciekawą, wakacyjną i prostą przekąskę? Sprawdź nasze propozycje!
czytaj więcej