Biuro prasowe

Styl życia LIFESTYLE 2013-12-17

Bezpieczny kredyt świąteczny – na co zwrócić uwagę?

Okres przedświąteczny to zbliżający się czas najważniejszej kolacji w roku. Gospodynie robią listę zakupów, rozmyślają nad świątecznymi prezentami, które przyniosą radość naszym bliskim. Nic, nawet brak funduszy, nie powinno zepsuć tego nastroju.
czytaj więcej
Styl życia LIFESTYLE 2013-12-17

Feliz Navidad – Wesołych Świąt po hiszpańsku

Magii Świąt Bożego Narodzenia ulega cały Świat! Święty Mikołaj, bombki na choinkach, kolorowe światła na ulicach miast – wszystko to zwiastuje ten wyjątkowy okres w roku, gdy wspólnie z rodziną zasiadamy przy stole i biesiadujemy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-17

Łakocie króluje na wigilijnym stole

Wielkimi krokami zbliża się czas świąt Bożego Narodzenia. Każdemu ten okres może kojarzyć się z czymś innym, ale niewątpliwie jednym z ważniejszych elementów, jeśli nie najważniejszym, są świąteczne potrawy. Z kolei ich nieodłączną częścią jest przepyszne łakocie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-16

Udanych świątecznych zdjęć życzy Fotolia!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, jednak w tym intensywnym czasie warto znaleźć chwilę na kontemplację otaczającego nas świata, pięknie ozdobionych ulic miast, zaśnieżonych plenerów, a nawet czterech kątów własnego mieszkania.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-13

Sauna – jak prawidłowo z niej korzystać?

Już pierwsi ludzie potrafili czerpać z dobrodziejstw naprzemiennych bodźców w postaci ciepła i zimna. Mimo, że sauny dziś są bardzo powszechne i cieszą się nieustającym powodzeniem, to czy na pewno wiemy jak prawidłowo korzystać z kąpieli parowych?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-12

Polski fotograf wyróżniony przez europejskich browarników

Laureatem III edycji międzynarodowego konkursu fotograficznego Faces of Brewing został Polak, autor zdjęcia „Social Lubricant”. Oficjalnym patronem konkursu były polskie browary zrzeszone w Związku Browary Polskie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-11

Święta coraz bliżej. Co kupić prawdziwemu mężczyźnie?

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Trafny wybór prezentu nigdy nie był i raczej nie będzie sprawą prostą. Najbardziej bezpieczną opcją jest oczywiście podarunek dostosowany do zainteresowań danej osoby.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-11

Terapie energetyczne w Manor House SPA – w Nowy Rok z nową energią

Zbliża się kolejny Nowy Rok. Aby przywitać go w pełni szczęśliwym, dobrze byłoby odstresować się, wyciszyć i nabrać nowej pozytywnej energii. Zabiegi i terapie energetyczne, takie jak masaże, medytacje, a także nastrojowe koncerty na Gongi Tybetańskie czekają w Manor House SPA
czytaj więcej
Zdrowie LIFESTYLE 2013-12-11

Najczęstsze kontuzje pracowników biurowych

Mogłoby się wydawać, że osoby pracujące umysłowo, spędzające często więcej niż osiem godzin dziennie w biurze, nie są narażone na kontuzje fizyczne. Wbrew pozorom jednak, statyczny tryb pracy może mieć bardzo negatywny wpływ na organizm człowieka.
czytaj więcej
Żywienie LIFESTYLE 2013-12-11

Hiszpańskie Oliwki – to, co Tygryski lubią najbardziej!

Nie każda mama wie, że dzieci uwielbiają oliwki. Są kolorowe, pyszne i co najważniejsze zdrowe. Doskonale komponują się z ulubionymi potrawami maluchów.
czytaj więcej