Biuro prasowe

Jak szybko i łatwo odświeżyć wygląd łazienki? Biuro prasowe
LIFESTYLE 2014-08-22

Jak szybko i łatwo odświeżyć wygląd łazienki?

Sierpień to dobry moment, żeby zdążyć jeszcze z szybkim remontem łazienki przed początkiem roku szkolnego i powrotem do jesiennych obowiązków. Co najważniejsze, efektowne odświeżenie jej wyglądu wcale nie musi być kosztowne, ani zbyt czasochłonne.
czytaj więcej
Pomysły na mały i nieustawny przedpokój
LIFESTYLE 2014-08-22

Pomysły na mały i nieustawny przedpokój

Brak oświetlenia zewnętrznego, mały metraż, nieustawna i nieporęczna przestrzeń, to główne powody zmartwień domowników, którzy starają się funkcjonalnie i praktycznie zaaranżować przestrzeń przedpokoju.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-22

Nowatorska strona, nowe możliwości

Hotele SPA Dr Irena Eris uruchomiły nową stronę internetową, z powstającym, trzecim hotelem w Polanicy-Zdroju i dostępnym bezpośrednim serwisem rezerwacyjnym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-22

KUKBUK rozpoczyna cykl warsztatów kulinarnych

Startuje wspólny, długofalowy projekt magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK i Studia Kulinarnego CookUp – cykl warsztatów poświęconych najciekawszym przepisom z kolejnych wydań czasopisma.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-21

Bezpieczeństwo pacjenta i rodziny przede wszystkim!

Poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny to podstawa w leczeniu i opiece długoterminowej. Szczególną rolę odgrywa tu szybki dostęp do informacji. W sierpniu MEDI-system wprowadził kolejną nowość do swoich ośrodków - „Portal dla Rodziny”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-21

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o soczewkach kontaktowych

Wady wzroku stanowią duży problem naszego społeczeństwa, dlatego coraz bardziej upowszechniają się soczewki kontaktowe, z roku na rok zdobywając w naszym kraju rosnącą rzeszę entuzjastów. Co powinniśmy wiedzieć, zanim sięgniemy po to rozwiązanie?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-21

Wnętrze w stylu retro - Forbis Group dla Infigo

Aranżacje butików z bielizną wymagają specjalnego podejścia – powinno być intymnie, stylowo, ale nie nachalnie, aby nie przytłoczyć najważniejszego – asortymentu. Pracownia Forbis Group stworzyła koncepcję takiego butiku w stylu retro dla multibrandowego sklepu Infigo.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-20

Nieestetyczny brzuch? Wsparciem służy medycyna estetyczna

Nieestetycznie wyglądający brzuch jest dla wielu kobiet źródłem kompleksów. Zdarza się bowiem, że po przebytych porodach, albo po schudnięciu skóra jest nazbyt rozciągnięta i jej powrót do poprzedniego stanu w sposób naturalny nie jest możliwy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-20

Mysz GAMDIAS ZEUS GMS1100

9 lipca 2014 – GAMDIAS prezentuje gamingową mysz ZEUS eSport Edition. Urządzenie oferuje szerokie możliwości personalizacji, wygodę korzystania i świetny design. Firma GAMDIAS jest producentem najwyższej klasy akcesoriów dla graczy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-20

Witaj szkoło! – wyprawka dla malucha

Pierwszy dzwonek tuż tuż… Nasze maluchy wyczekują pierwszego dnia w szkole, nowych zajęć i spotkania z kolegami, a my… przygotowujemy dla nich szkolną wyprawkę.
czytaj więcej