Biuro prasowe

Żywienie LIFESTYLE 2014-03-20

Nowe menu w restauracjach Sodexo

Menu w restauracjach Sodexo – kompozycja doskonała
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-20

Konkurs "Zwyczajnie Aktywni"

Do 1 września br. przyjmowane są zgłoszenia do konkursu o grant „Zwyczajnie Aktywni” dla organizacji pacjentów z Autoimmunologicznymi Chorobami Zapalnymi. Szacuje się, że nawet 2 miliony Polaków może rezygnować z pracy z powodu chorób układu odpornościowego. Można to zmienić.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-19

Mieszanki ziół i naturalne substancje alternatywą dla sterydów?

Leki zawierające sterydy stosuje się w wielu chorobach: od astmy, poprzez choroby układu krwionośnego, aż po schorzenia autoimmunologiczne. Czy są jakieś alternatywy dla leczenia sterydami? Okazuje się, że w niektórych chorobach sterydy można z powodzeniem zastąpić.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-19

Shell Helix w nowej odsłonie

Warszawa, 19 marca 2014 – firma Shell zaprezentowała ulepszoną i rozszerzoną gamę Shell Helix, olejów silnikowych do samochodów osobowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-18

Tata i botox, czyli mężczyzna bez zmarszczek

Kiedyś do higieny wystarczały im woda i mydło, a twarz i tak zachowywała młodzieńczą witalność. Teraz panowie wiedzą, że kremy, peelingi, maseczki i medycyna estetyczna nie są tylko dla celebrytów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-17

Nowa promocja konsumencka „Uwolnij swoje piękno z Braun”

Z myślą o potrzebach swoich klientek marka Braun przygotowała promocję konsumencką pod hasłem„Uwolnij swoje piękno z Braun”. Wszystkie osoby, które kupią produkty do pielęgnacji włosów Braun Satin Hair 3, 5 oraz 7 otrzymają w prezencie kosmetyki kolorowe marki Max Factor.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-17

Jessica Alba nową, globalną ambasadorką marki Braun

Marka Braun ma ogromną przyjemność ogłosić, że jej nową ambasadorką została światowej sławy aktorka oraz ikona piękna – Jessica Alba. Nominowana do Złotego Globu aktorka wystąpi w globalnej kampanii promocyjnej marki Braun. Kampania wystartuje w marcu 2014 r.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-03-17

Drzemka w ciągu dnia, czyli zdrowie i energia

Drzemka jest niewątpliwie najefektywniejszym sposobem odpoczynku w ciągu dnia. Nawet te kilka chwil wystarcza bowiem, by zdolności poznawcze naszego mózgu uległy znaczącemu zwiększeniu.
czytaj więcej
Loop & Friends – wyjście poza schemat
LIFESTYLE 2014-03-14

Loop & Friends – wyjście poza schemat

Bogactwo rozwiązań kolekcji Villeroy & Boch to znak nowoczesności, w której nic nie determinuje procesu planowania aranżacji.
czytaj więcej