Biuro prasowe

Motoryzacja LIFESTYLE 2013-12-10

Nie bądź drogowcem, nie daj się zaskoczyć zimie!

Warszawa – 10 grudnia 2013 – Grudzień powitał nas wichurami, mrozami i pierwszymi opadami śniegu. Po mimo faktu, że taka aura to nic nadzwyczajnego o tej porze roku znaczna część kierowców i drogowców nie była na to przygotowana.
czytaj więcej
Zdrowie LIFESTYLE 2013-12-10

Przewlekle chorzy mogą być „Zwyczajnie Aktywni” na rynku pracy

Trzy projekty z konkursu „Zwyczajnie Aktywni” pomogą chorym dotkniętym autoimmunologicznymi chorobami zapalnymi na rynku pracy. Organizatorami konkursu są Fundacja Urszuli Jaworskiej, Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej, Polskie Amazonki Ruch Społeczny i AbbVie Polska.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-09

Jak pozbyć się wilgoci z domu?

Z problemem wilgoci na co dzień styka się wielu z nas. I choć krótkotrwale utrzymująca się podwyższona wilgotność jest naturalna i wynika ze zwykłego użytkowania danego lokalu, to w dłuższym okresie może powodować rozwój pleśni.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-09

Na wietrze diabeł przyjechał – premiera 9 grudnia

Właśnie ukazała się nowa książka Katarzyny Mlek - tym razem jest to zbiór opowiadań z beskidzkim wiatrem w roli głównej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-05

Endometrioza – bolesna i trudna do wykrycia dolegliwość

Endometrioza, czyli choroba polegająca na rozrastaniu się komórek endometrium poza jamą macicy, dotykać może nawet co 10. kobietę w wieku rozrodczym. Szacuje się, że w niemalże 1/3 przypadków stanowi główną przyczynę bezpłodności.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-05

"Unfinished Sympathy" – oda do życia

Düne i Sosoa to para francuskich artystów, którzy stworzyli dodatkowy i wyjątkowy projekt na zakończenie drugiego sezonu Ten by Fotolia. Ich praca „Unfinished Sympathy” będzie dostępna za darmo w formacie pliku .PSD 10 grudnia na www.tenbyfotolia.com
czytaj więcej
Żywienie LIFESTYLE 2013-12-04

Mikołajkowy wieczór z Hiszpańską Oliwką

Wkrótce Mikołajki, czyli tradycyjnie czas obdarowywania się prezentami. Co dać ukochanej osobie, żeby sprawić jej przyjemność? Najbardziej cieszą prezenty przygotowane samemu, może warto w ten szczególny dzień przygotować coś specjalnego?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-03

EVELINE COSMETICS NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH COSMOPROF ASIA

W dniach 13-15 listopada 2013 w Exhibition Center w Hong Kongu Eveline Cosmetics uczestniczyła w jednej z najważniejszych międzynarodowych imprez w sektorze urody COSMOPROF ASIA 2013. Tegoroczna, 18-ta edycja przyciągnęła wystawców z ponad 43 krajów.
czytaj więcej
Sypialnia w stylu pałacowym – szlachetna, ciepła i przytulna
LIFESTYLE 2013-12-03

Sypialnia w stylu pałacowym – szlachetna, ciepła i przytulna

Preferowane teraz przez wiele osób nowoczesne wnętrza mają jedną wadę. Ich proste formy i minimalizm pozbawiają pomieszczenia ciepła i przytulności, których nie powinno nam brakować szczególnie w sypialni. Wyjątkiem jest sypialnia w stylu pałacowym.
czytaj więcej

Szyfrowanie danych z kosmosu możliwe już od 2015 roku?

Urządzenie, nad którym pracuje singapurski fizyk, Alexander Ling, ma wielkość tabletu. Umieszczone w nanosatelicie, będzie mogło ochronić nawet pojedynczą transakcję płatniczą, którą wykona jakikolwiek człowiek na Ziemi.
czytaj więcej