Biuro prasowe

Zaprojektuj roletę przyszłości – konkurs VELUX International Design Award Biuro prasowe
LIFESTYLE 2013-12-20

Zaprojektuj roletę przyszłości – konkurs VELUX International Design Award

Weź udział w I edycji konkursu VELUX International Design Award 2014. Projekt skierowany jest do studentów wzornictwa użytkowego, którzy będą walczyć o główną nagrodę 6000 euro. Rejestracja do konkursu trwa tylko do 31 grudnia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-19

Pomysł na prezent prosto ze Skandynawii

Szwedzki styl życia to harmonia z naturą i czerpanie z niej jak największych korzyści bez naruszania równowagi sił w przyrodzie. Żyć zdrowo oznacza zdrowo się odżywiać, być aktywnym fizycznie, a także pielęgnować skórę za pomocą naturalnych kosmetyków.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-18

Dermapharm Multi-oil essence 8 w 1 Profesjonalny olejek do pielęgnacji skóry

Multi-Oil Essence™ to profesjonalny olejek do pielęgnacji każdego rodzaju skóry opracowany w laboratorium Eveline Cosmetics Dermapharm™. Olejek łączy skuteczność naturalnych składników aktywnych z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-17

Premium, medium, budget, czyli jak klasyfikujemy opony samochodowe

Zakup opon samochodowych wiąże się z podjęciem kilku decyzji odnośnie ich parametrów: szerokości, średnicy czy sezonu, w jakich będą użytkowane. Dla większości z nas nie mniej istotne są także marka, jakość ogumienia i związana z nią cena.
czytaj więcej
Tapety: modne, stylowe i dopasowane do naszych wnętrz
LIFESTYLE 2013-12-17

Tapety: modne, stylowe i dopasowane do naszych wnętrz

Dekorowanie mieszkań za pomocą tapet nie należy do zadań najprostszych. Ozdoby te muszą bowiem nie tylko zostać odpowiednio dopasowane zarówno do rodzaju pomieszczenia, jak i panującego w nim stylu, zawsze też należy zadbać o ich fachowe położenie na ścianie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-17

Wino na bożonarodzeniowym stole

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Lada dzień rozpocznie się gorączkowy czas poszukiwania prezentów gwiazdkowych, planowania świątecznego menu i tworzenia długich list wiktuałów, niezbędnych na świątecznym stole.
czytaj więcej
Styl życia LIFESTYLE 2013-12-17

Bezpieczny kredyt świąteczny – na co zwrócić uwagę?

Okres przedświąteczny to zbliżający się czas najważniejszej kolacji w roku. Gospodynie robią listę zakupów, rozmyślają nad świątecznymi prezentami, które przyniosą radość naszym bliskim. Nic, nawet brak funduszy, nie powinno zepsuć tego nastroju.
czytaj więcej
Styl życia LIFESTYLE 2013-12-17

Feliz Navidad – Wesołych Świąt po hiszpańsku

Magii Świąt Bożego Narodzenia ulega cały Świat! Święty Mikołaj, bombki na choinkach, kolorowe światła na ulicach miast – wszystko to zwiastuje ten wyjątkowy okres w roku, gdy wspólnie z rodziną zasiadamy przy stole i biesiadujemy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-17

Łakocie króluje na wigilijnym stole

Wielkimi krokami zbliża się czas świąt Bożego Narodzenia. Każdemu ten okres może kojarzyć się z czymś innym, ale niewątpliwie jednym z ważniejszych elementów, jeśli nie najważniejszym, są świąteczne potrawy. Z kolei ich nieodłączną częścią jest przepyszne łakocie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-16

Udanych świątecznych zdjęć życzy Fotolia!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, jednak w tym intensywnym czasie warto znaleźć chwilę na kontemplację otaczającego nas świata, pięknie ozdobionych ulic miast, zaśnieżonych plenerów, a nawet czterech kątów własnego mieszkania.
czytaj więcej