Biuro prasowe

LIFESTYLE 2014-08-10

Pompowanie kół azotem: oszczędność i bezpieczeństwo

Jednym z istotnych elementów eksploatacji samochodu jest utrzymywanie stałego ciśnienia w oponach, co przekłada się m. in. na mniejsze zużycie paliwa czy bezpieczeństwo na drodze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-08

Okładki K MAG wśród najlepszych okładek świata!

Okładki magazynu K MAG znalazły się w gronie najlepszych okładek świata zgromadzonych na niezależnym, prestiżowym blogu www.coverjunkie.com.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-07

Erazaban na pierwsze objawy opryszczki

Erazaban to nowoczesny lek szybko zwalczający objawy i skracający czas trwania opryszczki. Jedyny bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-07

Corning kolejne lata z magnifiCo

Corning Optical Communications przedłużyło umowę z agencją magnifiCo SA na prowadzenie działań z zakresu Employer Branding na kolejne dwa lata.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-07

Kazar w finale World Retail Awards

Marka Kazar została nominowana do prestiżowego finału World Retail Awards w kategorii Growth Market Retailer of the Year.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-06

„Spragnieni Lata” Najbardziej orzeźwiająca trasa koncertowa sezonu

„Spragnieni Lata” - Natalia Natu Przybysz z zespołem i Tymon Tymański & The Transistors wyruszają we wspólną, wakacyjną trasę koncertową po największych miastach Polski. Partnerem wydarzenia jest marka Cydr Lubelski. Organizatorem trasy jest Agencja koncertowa yMusic.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-06

Sztuka fotografowania

Fotografia staje się coraz bardziej popularna. Rozbudza zmysły, pozwala na alternatywną formę wypowiedzi, może stanowić niezwykle wciągające hobby. Dla znanej artystki Lidii Popiel fotografia jest jednocześnie pasją, hobby i pracą.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-05

Ruszyła kampania „Świecimy przykładem na drodze”

W nocy widoczność znacznie spada, a wielu z nas nie kontroluje oświetlenia samochodu. Dlatego firma Hella Polska rozpoczęła akcję „Świecimy przykładem na drodze” i podpowiada, jak być odpowiedzialnym kierowcą o każdej porze dnia i nocy.
czytaj więcej
Podróże LIFESTYLE 2014-08-05

Warszawa w pierwszej trójce najtańszych stolic europejskich w sierpniu

Ceny za pokoje hotelowe spadają w tym miesiącu prawie we wszystkich stolicach w Europie. Sofia, Warszawa i Bukareszt – oto miejsca, gdzie zapłacimy za nocleg najmniej.
czytaj więcej
IKEA rozszerza współpracę z Andropol S.A.
LIFESTYLE 2014-07-31

IKEA rozszerza współpracę z Andropol S.A.

Nie tylko na rynki zagraniczne, ale również do polskich sklepów IKEA trafią tekstylia, produkowane przez Andropol S.A. Spółka pozytywnie przeszła audyt IKEA i przedłużyła współpracę z koncernem.
czytaj więcej