Biuro prasowe

LIFESTYLE 2014-01-24

Alkomat w samochodzie. Dlaczego warto?

Od 1 stycznia 2015 r. w każdym aucie obowiązkowo znajdować ma się alkomat – zapowiedział premier Donald Tusk. Nowy obowiązek spełniać będzie funkcję prewencyjno-zabezpieczającą i powinien zmniejszyć skalę negatywnego zjawiska, jakim jest jazda pod wpływem alkoholu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-12-17

Premium, medium, budget, czyli jak klasyfikujemy opony samochodowe

Zakup opon samochodowych wiąże się z podjęciem kilku decyzji odnośnie ich parametrów: szerokości, średnicy czy sezonu, w jakich będą użytkowane. Dla większości z nas nie mniej istotne są także marka, jakość ogumienia i związana z nią cena.
czytaj więcej
Motoryzacja LIFESTYLE 2013-12-10

Nie bądź drogowcem, nie daj się zaskoczyć zimie!

Warszawa – 10 grudnia 2013 – Grudzień powitał nas wichurami, mrozami i pierwszymi opadami śniegu. Po mimo faktu, że taka aura to nic nadzwyczajnego o tej porze roku znaczna część kierowców i drogowców nie była na to przygotowana.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-11-07

Taniej zasilasz bak na Statoil z Wilkinson i Energizer

Teraz kupując maszynki do golenia Wilkinson lub baterie i inne produkty Energizer możesz zaoszczędzić na paliwie!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-10-29

Konkurs dla kreatywnych. Gdziekolwiek jedziesz…

W poniedziałek ruszyła nowa akcja konkursowa pn. „Gdziekolwiek jedziesz…”, organizowana przez polską firmę Taurus. Zadanie jest proste. Wystarczy twórczo rozwinąć hasło.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-10-17

Warszawiacy mogą korzystać z największej sieci biletomatów mobilnych w kraju

Sieć biletomatów bezgotówkowych w warszawskich autobusach została właśnie powiększona do 860 sztuk. Dzięki temu jest to obecnie największa sieć mobilnych automatów biletowych w Polsce.
czytaj więcej