Biuro prasowe

LIFESTYLE 2013-11-27

Smaki Afryki

Kuchnia afrykańska wciąż jest mało znana w Polsce i niewiele wiemy o tradycjach kulinarnych Czarnego Lądu. Z pewnością jednak warto poznać imponujące bogactwo smaków i aromatów, opartych na najprostszych, naturalnych składnikach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-11-27

Ekstremalne wyzwania

Sporty ekstremalne cieszą się już od wielu lat niesłabnącą popularnością. Za ich protoplastę można uznać mitologicznego Ikara. Jego dzisiejsi naśladowcy nieustannie poszukują nowych wyzwań, nie tylko w powietrzu, ale również na lądzie i w wodzie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-10-17

Wielki konkurs. Bear Grylls zaprasza do akademii survivalu

Jesienią polscy telewidzowie mogą oglądać na antenie Discovery Channel dwa nowe programy prowadzone przez Bear’a Grylls’a. Do końca tego roku potrwa natomiast konkurs, w którym główną nagrodą jest wyjazd do prowadzonej przez mistrza survivalu akademii przetrwania.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-10-16

Agoda.com przygotowała oferty na czas Dubai Airshow

Serwis rezerwacji hoteli Agoda.com, część notowanej na Nasdaq Priceline Group (Nasdaq:PCLN), przygotował specjalne oferty noclegów na czas Dubai Skyview.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-10-15

Luksus bez tajemnic

Wielu z nas luksus kojarzy z wyjazdem w egzotyczne miejsce i noclegiem w 5-gwiazdkowym hotelu z opcją all-inclusive, dla innych z kolei będzie to rejs wysokiej klasy jachtem wokół bajecznych wysp. Decydując się na luksusowe wakacje oczekujemy jakości na najwyższym poziomie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-10-07

6 najbardziej wyjątkowych hoteli według Agoda.com

Na liście Agoda.com znajdziemy 6 wyjątkowych hoteli, które charakteryzują się niepowtarzalnym klimatem zarówno wnętrz, jak i okolicy, w której się znajdują. Dzięki temu są one już nie tylko miejscem zakwaterowania podczas podróży, często stanowią jej cel sam w sobie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-09-29

Wyjazd integracyjny – jak go zorganizować?

Witalna Wioska® to innowacyjny pomysł na regenerację i motywację. Budowanie zespołowego ducha, wzmacnianie relacji i motywowanie pracowników do działania oraz jakże ważne, utożsamianie pracowników z przedsiębiorstwem to główne elementy zarządzania zasobami ludzkimi.
czytaj więcej