Biuro prasowe

LIFESTYLE 2014-06-03

Forbis Group dla Sante

Firmy coraz częściej rozwijają swoją działalność w różnorodnych kierunkach, spójnie powiązanych z filozofią organizacji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-05-23

Broń, łuki i survival w Magnolia Park

Już w najbliższą sobotę (24 maja) w galerii handlowej Magnolia Park oficjalnie otwarty zostanie firmowy salon Hobby4Men.com.
czytaj więcej
Styl życia LIFESTYLE 2014-05-22

Parrot na Dzień Mamy i Taty

Pomysły na prezent dla mamy i taty
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-05-22

Kursy żeglarskie na Wielkich Jeziorach Mazurskich z Inpro

Trójmiejski deweloper Inpro SA, Hotel Mikołajki***** oraz Akademia Żeglarska 180s.pl napędzana przez BMW zapraszają do udziału w kursach żeglarskich na Mazurach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-05-21

Wesele ze smakiem w hotelu Lipowy Most Golf Park

Pokazy mody ślubnej, wieczorowej oraz tańca towarzyskiego, zabiegi i konsultacje ze specjalistami, m.in. z kosmetyczką, wizażystką, dietetykiem, fryzjerami a nawet stomatologiem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-05-19

OTOMI po raz kolejny dla Levi’s – tym razem w całej Europie

Na początku 2014 roku współpraca pomiędzy najstarszą marką oferującą odzież jeansową, a polską grupą projektową wkroczyła na nowy poziom.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-05-19

Pracownicy Prologis Wzięli Udział w Drugim Światowym Dniu Prac Społecznych

WARSZAWA – 19 maja 2014 r. – Prologis, Inc., wiodący globalny właściciel, zarządca i deweloper nieruchomości przemysłowych, poinformował, że w ubiegły piątek, pracownicy firmy w Europie Środkowo-Wschodniej jako wolontariusze wzięli udział w corocznym dniu prac społecznych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-05-16

Pierwszy samodzielny butik marki Armani Jeans w Warszawie

Wnętrza sklepów Armani na całym świecie są dopracowywane w najdrobniejszych szczegółach i realizowane przez najlepszych specjalistów z branży retail. Za adaptację włoskiego projektu w Polsce odpowiada Forbis Group.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-05-15

Matka jest tylko jedna

Mama to pierwsza osoba, która przywitała Cię na tym świecie. Była z tobą od zawsze, we wszystkich momentach Twojego życia. Wspierała Cię na każdym kroku. Jest jeden dzień w roku, w którym możesz okazać jej swoją wdzięczność za wszystko, co dla Ciebie zrobiła.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-04-24

A Ty drogi Internauto, ile czasu spędzasz online?

Interaktywna infografika od PizzaPortal.pl
czytaj więcej