Biuro prasowe

LIFESTYLE 2015-08-03

Trądzik – problem nie tylko urodowy

Trądzik coraz częściej dotyka osoby po 25. roku życia. Pamiętajmy jednak, że z trądzikiem i bliznami potrądzikowymi u osób dorosłych można i trzeba walczyć!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-07-31

Medycyna estetyczna na lato

Wiele z Pań postanawia skorzystać z medycyny estetycznej, która staje się coraz bardziej popularna. Decydując się na tego rodzaju zabieg, warto mieć na uwadze, że niektóre z nich są szczególnie niewskazane właśnie w okresie letnim. Które z nich można zatem wykonywać bez obaw?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-07-30

Nadpotliwość – kilka sposobów na wstydliwy problem

Wilgotne ręce, stopy czy plecy – to oznaki nadpotliwości. Zaskakuje w najmniej odpowiednich momentach, jak wymarzona randka czy rozmowa biznesowa, i sprawia, że czujemy się niekomfortowo. Jak rozwiązać ten problem – radzi dr Krzysztof Jakubowski, specjalista z kliniki ESTELL.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-07-29

Zabiegi odmładzające na lato!

Kto z nas nie chciałby wyglądać promiennie i młodo, szczególnie latem?!
czytaj więcej
Uroda LIFESTYLE 2015-07-29

Mężczyzna już co piątym klientem gabinetów medycyny estetycznej

Coraz więcej mężczyzn w Polsce korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. I choć kobiety wciąż stanowią większość, to już co piątym klientem gabinetów jest mężczyzna. Panowie wydają tam od 1 do 2,5 tys. zł.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-07-28

Kwas hialuronowy – co chciałybyśmy wiedzieć a boimy się zapytać?

Kwas hialuronowy to jeden z najpopularniejszych preparatów wykorzystywanych obecnie w zabiegach medycyny estetycznej. Od lat, ze względu na swoje właściwości odmładzające, cieszy się niesłabnącą popularnością pacjentów na całym świecie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-07-27

Medyczne innowacje. Karboksyterapia w białostockim Estimed.

Jak wygrać latem z obrzękami nóg, a przy okazji pozbyć się „pajączków”, których przybyło po intensywnym opalaniu? Skutecznym sposobem na te problemy jest karboksyterapia, nowatorski zabieg, który można wykonać w nowopowstałym gabinecie medycyny estetycznej – Estimed.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-07-27

Korekcja nosa – igła zamiast skalpela

Nos jest jedną z najbardziej wyeksponowanych części twarzy, zatem nawet niewielkie defekty czy dysproporcje przyciągają uwagę i trudno jest je zamaskować.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-07-27

Wakacyjne ABC - podpowiadamy, jak zadbać o skórę latem

Latem twoja skóra jest szczególnie narażona na szkodliwe czynniki, dlatego wymaga dodatkowej opieki. Dowiedz się, jaki filtr przeciwsłoneczny najlepiej ją ochroni, które znamiona powinny wzbudzić szczególną podejrzliwość oraz dlaczego warto jeść owoce cytrusowe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-07-22

Stomatologia estetyczna krokiem do pewności siebie

Relacje międzyludzkie sprawiają Ci trudność? Jadąc autobusem wolisz patrzeć w okno niż uśmiechnąć się do spoglądającego na Ciebie bruneta? Twoje życie towarzyskie nie musi tak wyglądać. Jest na to rada, która sprawdza się zawsze!
czytaj więcej