Biuro prasowe

LIFESTYLE 2015-05-15

Opalanie z Eveline Cosmetics seria kosmetyków Sun Expert

Firma Eveline Cosmetics bardzo dużo uwagi poświęca kosmetykom związanym ze słońcem. W swojej ofercie ma zarówno produkty chroniące przez słońcem jak również kosmetyki przyspieszające powstawanie opalenizny, samoopalające oraz takie, które są aplikowane na skórę opaloną.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-04-30

Stań przed światem wyglądając i czując się świetnie

Na skutki starzenia szczególnie narażony jest obszar twarzy. Na pomoc przychodzi gama produktów marki Juvéderm® opartych na technologii VYCROSS™: VOLBELLA®, VOLUMA® i VOLIFT®.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-04-28

Czy makijaż permanentny jest również dla Ciebie?

Makijaż permanentny staje się coraz bardziej popularny. Zabieg ten ma wiele zalet i można wykonać go na różne sposoby, dostosowując efekt do indywidualnych wymagań. Czy makijaż permanentny jest również dla Ciebie? Sprawdź to!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-04-22

Krem serum do rąk i paznokci Eveline Cosmetics z tytułem „Stylowy Kosmetyk 2014”

Luksusowy krem serum do rąk i paznokci Argan&Vanilla Eveline Cosmetics otrzymał nagrodę "Stylowy Kosmetyk 2014" serwisu Styl.pl.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-04-20

Eveline Cosmetics Intensywne serum powiększające i poprawiające strukturę biustu

Kobiety, które obserwują spadek jędrności biustu na skutek zmian hormonalnych czy wahań wagi po ciąży lub kuracji odchudzającej mogą od teraz sięgnąć po jedyne na rynku Serum Powiększające i Poprawiające Strukturę Biustu Mezo Push - Up.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-04-20

Nowa Linia kosmetyków Eveline. Kompleksowy program pielęgnacji twarzy.

Hydra Impact 360° to seria kosmetyków dla młodych kobiet, która precyzyjnie odpowiada na indywidualne potrzeby skóry.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-04-10

Naturalna alternatywa dla liftingu i wypełniaczy

Do jednych z pierwszych oznak starzenia się skóry można zaliczyć utratę młodzieńczego owalu twarzy oraz pojawiające się zmarszczki w okolicach ust. Rozwiązaniem tego problemu mogą być zabiegi bazujące na wykorzystaniu naturalnych mechanizmów naprawczych organizmu.
czytaj więcej