Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

LIFESTYLE 2013-11-28

Dużo pracujesz – zadbaj o zdrowie swoich stawów zanim pojawią się choroby

Siedząca lub stojąca praca, mimo, że nie kojarzona z nadmiernym wysiłkiem, ma wpływ na stawy, postawę ciała i na kręgosłup. Pojawiające się od czasu do czasu bóle kręgosłupa, stawów barkowych, nadgarstkowych to problemy związane ze zbyt długim pozostawaniem w tej samej pozycji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-11-28

Święta tuż, tuż – podaruj bliskim voucher do Manor House SPA

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to nie tylko okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny i najbliższych, w wyjątkowej atmosferze. Jest to również czas obdarowywania i spełniania małych marzeń. Cóż może być trafniejszego, niż prezent w postaci vouchera do duchowego SPA...
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-11-27

Smaki Afryki

Kuchnia afrykańska wciąż jest mało znana w Polsce i niewiele wiemy o tradycjach kulinarnych Czarnego Lądu. Z pewnością jednak warto poznać imponujące bogactwo smaków i aromatów, opartych na najprostszych, naturalnych składnikach.
czytaj więcej
Eko - łazienka w drewnie i naturalnych kolorach
LIFESTYLE 2013-11-27

Eko - łazienka w drewnie i naturalnych kolorach

Naturalne barwy i materiały sprawią, że we wnętrzu zapanuje eko-klimat. Ważne jest także połączenie kolorystyczne – do drewna i kamienia idealnie pasują biel, odcienie brązów i zieleni. Oto eko-aranżacje z meblami Aquaform:
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-11-27

Ekstremalne wyzwania

Sporty ekstremalne cieszą się już od wielu lat niesłabnącą popularnością. Za ich protoplastę można uznać mitologicznego Ikara. Jego dzisiejsi naśladowcy nieustannie poszukują nowych wyzwań, nie tylko w powietrzu, ale również na lądzie i w wodzie.
czytaj więcej
Czarno-białe wnętrza – zainspiruj się z Fotolią
LIFESTYLE 2013-11-27

Czarno-białe wnętrza – zainspiruj się z Fotolią

Czerń i biel to połączenie ponadczasowe, od lat inspiruje projektantów mody, obecnie coraz śmielej wkracza do wnętrz.
czytaj więcej
Zdrowie LIFESTYLE 2013-11-26

„Rak. To się leczy!” i PiersiBadacze w Parlamencie Europejskim

Kampania społeczna „Rak. To się leczy!” oraz aplikacja „PiersiBadacze” zagoszczą w Parlamencie Europejskim.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-11-26

Spektakularna suknia Carlo Rossi z tysięcy płatków róż

Suknia Carlo Rossi z 50 tysięcy płatków czerwonych róż okazała się najbardziej olśniewającą kreacją wieczoru podczas tegorocznych Róż Gali. W tej niezwykłej kreacji wystąpiła znana aktorka i dziennikarka Anna Wendzikowska.
czytaj więcej
Żywienie LIFESTYLE 2013-11-26

Hiszpańska oliwka czaruje w Andrzejki!

Andrzejki, znane także jako Jędrzejki lub Jędrzejówki, to wieczór przepowiedni, lania wosku, wróżenia z kart, fusów i obierek z jabłek. Według prastarych wierzeń nocy z 29 na 30 listopada towarzyszy tajemnicza aura, a wróżby, szczególnie te dotyczące miłości, mają magiczną moc.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2013-11-26

Haloterapia – wzmocnij organizm dzięki zdrowotnym właściwościom soli

Zima to jeden z najmniej sprzyjających zdrowiu czasów. Suche powietrze i niskie temperatury mogą prowadzić do niekorzystnych zmian w naszym organizmie. Dlatego podczas zimowych miesięcy warto wzmocnić go wyjątkową terapią solą, czyli haloterapią, którą oferuje Manor House SPA.
czytaj więcej