Biuro prasowe

LIFESTYLE 2015-01-21

F-Secure Freedome już na komputerach PC

Po smartfonach i tabletach F-Secure Freedome wprowadza nowy sposób ochrony prywatności na komputery stacjonarne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-01-21

Skuteczne zarządzanie masą ciała

Styczeń to wyjątkowy miesiąc. Startujemy w nowy rok zmotywowani do wprowadzania życiowych zmian, w miarę upływu dni zaczyna nam jednak brakować konsekwencji, a koniec miesiąca zwykle oznacza fiasko noworocznych postanowień.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-01-21

Największa impreza ślubna w regionie już w najbliższą niedzielę w Krakowie!

Już po raz XXVII, w dniu 25 stycznia 2015 roku, w Centrum Targowym Chemobudowa odbędą się Małopolskie Targi Ślubne w Krakowie. Weźmie w nich udział blisko 200 wystawców, oferujących szeroki wachlarz produktów i usług dla przyszłej pary młodej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-01-20

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze zdjęcie Fotolia Instant

Bank zdjęć Fotolia wyłonił zwycięzców konkursu na najbardziej popularne zdjęcie Kolekcji Instant wykonane za pomocą aplikacji Fotolia Instant. Patrizia Tilly zwyciężyła w kategorii dla użytkowników systemu Android, a Robin Michel w kategorii zdjęć zrobionych iPhonem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-01-20

Zakręć się z MPM

Studniówka, bal karnawałowy czy kolacja w gronie znajomych? Tak naprawdę, każda okazja to dobry powód do wyjątkowej stylizacji. W przygotowaniu idealnych loków pomogą produkty firmy MPM: spiralna lokówka MLO-06, lokosuszarka MLW-04 lub prostownica MPR-06.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-01-20

Rodzinne ferie w SPA

Zimowa przerwa jest niezbędna, aby odpocząć od szkoły, pracy i nabrać nowej energii. Gdzie można ciekawie spędzić dwa tygodnie ferii? W miejscu, w którym i rodzice i ich pociechy znajdą dla siebie wiele atrakcji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-01-20

Dlaczego tyjemy zimą?

Zima to czas zmniejszonej aktywności fizycznej, podjadania słodyczy i ciężkich przekąsek. Organizm kumuluje kalorie i tłuszcz, zwiększając wagę. Dlatego należy z umiarem i rozsądkiem spożywać posiłki i zwracać uwagę na to, co jemy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-01-20

Odchudzanie a Twoje menu, czyli kilka praktycznych porad od dietetyka SetPoint

Wraz z nowym rokiem bardzo często w głowie rodzi się myśl o odchudzaniu. Zanim zdecydujesz się na wybór metody odchudzania, zastanów się, dlaczego przytyłaś.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-01-20

Nowy rok, nowe nawyki, czyli zmiana trybu życia

Do wielu noworocznych postanowień płci pięknej należy m.in. zmiana diety, a wraz nią różnorodnych nawyków, które mają wpływ na samopoczucie, wygląd i zdrowie. Wystarczy, że stare przyzwyczajenia zostaną wyeliminowane na rzecz nowych, bardziej pożądanych przez nasz organizm.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-01-20

Jak pomóc naszemu organizmowi, aby sam znormalizował masę ciała

Wiele osób podejmuje noworoczne zobowiązanie, że w nowym roku zgubi co najmniej kilka kilogramów. Aby osiągnąć zamierzony efekt, należy trzymać się ustalonych zasad związanych z prawidłowym odżywianiem.
czytaj więcej