Biuro prasowe

Muzyka LIFESTYLE 2016-09-22

Pod koniec września The Vamps zelektryzuje Kraków

Na specjalne zaproszenie firmy Coca-Cola brytyjski zespół The Vamps zawita 30 września do Krakowa, aby zagrać swój pierwszy koncert w Polsce. Najwierniejsi fani zespołu zbiorą się na terenach zielonych przy ul. Piastowskiej 26a.
czytaj więcej
Jak zadbać o instalacje klimatyzacyjne i solarne?
LIFESTYLE 2016-09-22

Jak zadbać o instalacje klimatyzacyjne i solarne?

Lato to dla urządzeń klimatyzacyjnych i solarnych okres intensywnej eksploatacji. Po kilku miesiącach wzmożonej pracy warto więc przyjrzeć się stanowi izolacji chroniącej rury i przygotować instalacje na następny sezon. Jak to zrobić podpowiada specjalista firmy Armacell.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-22

Oddaj krew, pomóż trzem osobom – już we wtorek

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu odczuwa niedobory krwi po okresie wakacyjnym. Pomóc będzie można w najbliższy wtorek, 27 września, w Nowym Rynku. Dla uczestników przygotowano konkursy z nagrodami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-22

Wciąż można grać o auto dla rodziny

Czy 50 zł wystarczy na rodzinne auto? Okazuje się, że tak. Okazją do jego zdobycia jest loteria „Rodzinne Autobranie” w Agorze Bytom. Szansa na wygranie Dacii Duster trwa. Loteria kończy się 16 października.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-22

Kamery samochodowe sposobem na nieuczciwych kierowców?

Czy kamera samochodowa to gadżet, na który mogą pozwolić sobie tylko majętni kierowcy? Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że taka kamera potrafi uchronić przed stratą znacznie większej sumy pieniędzy i – co znacznie ważniejsze – zaoszczędzić nam sporo nerwów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-22

Guardian Glass stawia na szkło float ExtraClear®

Bertrange, Luksemburg, 21 września, 2016 r.–Odpowiadając na obecne w branży trendy większej przejrzystości i neutralności szkła, firma Guardian Glass ukończyła w Europie proces przekształcenia całej produkcji szkła bezbarwnego oraz przetworzonego na Guardian ExtraClear®.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-22

Więcej sztuki w Porcie Łódź

Galeria sztuki Project Art., mająca swoją siedzibę w Porcie Łódź zwiększyła swoją powierzchnię do ponad 200 m. kw.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-22

Poznańska Malta ugościła zawodników Men Expert Survival Race

W niedzielę, 18 września, okolice Toru Malta w Poznaniu stały się miejscem zmagań dla 4,5 tys. zawodników, startujących w ostatnim w tym roku biegu z przeszkodami Men Expert Survival Race.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-22

Festiwal lalek zawita do Łodzi – tydzień z animacją teatralną i filmową

Lalki filmowe i teatralne będą głównymi bohaterami Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Animacji ANIMART, którego druga edycja odbędzie się w dniach 24-30 września 2016 roku w Łodzi. Udział we wszystkich festiwalowych wydarzeniach filmowych jest bezpłatny.
czytaj więcej
Zdrowie LIFESTYLE 2016-09-22

Przeciwcukrzycowa kampania sieci sklepów Netto

W najbliższą sobotę (24 września br.) w sklepie Netto przy ul. 22 Stycznia 2a w Lipnie (woj. kujawsko-pomorskie) każdy chętny będzie mógł za darmo sprawdzić, jaki ma poziom cukru we krwi i czy nie zagraża mu cukrzyca.
czytaj więcej