Biuro prasowe

LIFESTYLE 2015-12-10

Za nami pierwsza impreza z cyklu Bourbon Legends

Zaraz po Paryżu i Frankfurcie w dniach 3-5 grudnia do warszawskiego SOHO zawitało prawdziwe Kentucky! Z odległego stanu błękitnych traw przyjechało oryginalne Bourbon Whiskey wraz z wieloma jego odmianami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-12-03

Kalendarz Campari 2016 - Kate Hudson jako kandydatka na Prezydenta

Kultowa marka włoskiego aperitifu Campari, 18 listopada zaprezentowała nową gwiazdę Kalendarza Campari 2016 – Kate Hudson.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-12-02

Rajskie andrzejki z gwiazdami

Wszyscy potrzebujemy wytchnienia, choć każdy z nas od czego innego. Zapracowani, zabiegani, atakowani przez media złymi informacjami, potrzebujemy chwili czasu, aby zebrać myśli, zdystansować się od rzeczywistości, która jesienią staje się bardziej szara niż zwykle.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-12-01

Andrzej Polan świątecznie w Porcie Łódź

Na mikołajkowy weekend Port Łódź przygotował dla Klientów niezwykły prezent. W Centrum, 5 i 6 grudnia, gościć będzie jeden z najpopularniejszych szefów kuchni w Polsce – Andrzej Polan, który przygotuje pyszną kulinarną niespodziankę w świątecznym klimacie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-11-25

W Porcie Łódź o polskiej vlogosferze

Na zaproszenie łódzkiego Centrum do Łodzi przyjechali najpopularniejsi YouTuberzy w kraju. Było to pierwsze w mieście, organizowane na tak dużą skalę, spotkanie gwiazd polskiego Internetu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-11-17

Do Łodzi przyjadą najpopularniejsi YouTuberzy

O polskiej vlogosferze w Łodzi dyskutować będzie młode pokolenie gwiazd polskiego Internetu. YouTuberzy spotkają się z publicznością w weekend 21 i 22 listopada w Porcie Łódź.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-11-03

Paulina Holtz: Będę dumna, jeśli przetrwam Runmageddon

Paulina Holtz, aktorka teatralna i filmowa. Ogromną popularność przyniosła jej rola Agnieszki Lubicz w telenoweli „Klan”. Na stałe związana z Teatrem Powszechnym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-09-23

Kolekcja blogerska Hanneli Mustaparty

Nowa kolekcja „Edited by Hanneli Mustaparta“ dostępna w sklepie internetowym Deichmann to obietnica wielkomiejskiego stylu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-09-21

Reni Jusis ambasadorką czystego powietrza

Reni Jusis została ambasadorką kampanii społecznej "TworzyMy atmosferę", której celem jest upowszechnianie wiedzy o zanieczyszczeniu powietrza w Polsce, jego źródłach i skutkach zdrowotnych. Organizatorem kampanii jest Ministerstwo Środowiska.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-09-11

ARTURO SANDOVAL, ANTONIA BENNETT I INNI NA GALI „POLACY Z WERWĄ”

Kubańczyk, który oczarował świat. Trębacz, pianista i kompozytor. 10 razy odbierał nagrodę Grammy. Laureat 6 statuetek Billboard Awards oraz nagrody Emmy. Arturo Sandoval będzie jednym z artystów, którzy wystąpią na Gali finałowej III edycji plebiscytu „Polacy z werwą”.
czytaj więcej