Biuro prasowe

LIFESTYLE 2014-11-26

EcoCar w Plebiscycie „Eko - Inspiracja 2014”

EcoCar to jedyna w Polsce firma świadcząca usługi taxi, która w swoją strategię ma wpisane stosowanie ekologicznych rozwiązań.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-17

Słoneczna elektrownia od środka, generator z bliska

Farma fotowoltaiczna, elektrociepłownia, oczyszczalnia ścieków, biogazownia - w takich miejscach białostoccy uczniowie zdobywają praktyczną wiedzę o ekologicznych źródłach energii.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-03

„The Future Shangri-La”: kiedy natura łączy się z energią

Artystyczny duet z Dalekiego Wschodu zamyka 3. Sezon Kolekcji TEN by Fotolia. 10 listopada pojawi się ostatni, tegoroczny projekt TEN „The Future Shangri-La” autorstwa południowokoreańskiej fotografki Mi-Kyung Kim i japońskiego koncept artysty Kenichiro Tomiyasu z INEI Studio.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-10-10

Prezentacja kultury piwnej na Zamku Królewskim

Relacja z gali Piwne Pozytywy 2014
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-09-30

Fundacja im. Rodziny Czarneckich

Choć formalnie Fundacja została zarejestrowana zaledwie kilka dni temu, to jej twórczynie na swoim koncie mają całkiem pokaźny dorobek dobroczynny
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-09-26

Co się jada na premierze?

Co się jada na premierze? W sobotę uroczystość z okazji 70-lecia Teatru Dramatycznego i premiera „Dziadów III” , w niedzielę premiera „Skrzypka na dachu” w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Oba wydarzenia to wielkie doznania artystyczne, ale też strawa dla ciała.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-08-08

Okładki K MAG wśród najlepszych okładek świata!

Okładki magazynu K MAG znalazły się w gronie najlepszych okładek świata zgromadzonych na niezależnym, prestiżowym blogu www.coverjunkie.com.
czytaj więcej
Media LIFESTYLE 2014-06-11

Mundial w Brazylii – Polacy przed telewizorem

Do gwizdka inaugurującego pierwszy mecz Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014, czyli pojedynku Brazylii i Chorwacji, pozostały nie całe dwa dni. Futbolowa gorączka na cały miesiąc zawładnie sercami wielu kibiców także w Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-05-07

„Eremefka” na maturze w białostockim liceum

Matematyka jest wszędzie, dlatego warto się jej uczyć, a nie bać – mówiła dziennikarzowi radia RMF FM Mirosława Pypczyńska, matematyczka ze Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Białymstoku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-04-23

Dollar Photo Club startuje w Polsce, zdjęcia w cenie 1$, zawsze

Na polskim rynku startuje nowy dostawca na rynku zdjęć stockowych – Dollar Photo Club. To pierwszy serwis typu microstock wyłącznie dla wybranych klientów, który oferuje dostęp do ponad 27 milionów wysokiej jakości zdjęć royalty-free w cenie 1 dolara.
czytaj więcej