Biuro prasowe

Seks LIFESTYLE 2017-06-01

Jak zadbać o własną przyjemność z seksu?

Seks to bardzo ważny element każdego związku – pozwala pielęgnować bliskość pomiędzy partnerami i umożliwia okazywanie sobie czułości. Udane życie seksualne, którym z reguły cieszymy się na początku relacji, nie jest nam jednak dane raz na zawsze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2017-03-14

Jak znaleźć swój przepis na orgazm?

Ile osób, tyle sposobów na orgazm. Wpływ na poziom satysfakcji ze zbliżeń ma nie tylko nasza sprawność fizyczna, ale także akceptacja i poznanie swojego ciała, znajomość potrzeb oraz zakomunikowanie ich drugiej połówce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2017-02-16

Na tropie #wielkiegoO, czyli orgazm Polaków

Większość Polaków uprawia seks co najmniej raz w tygodniu. Jak wynika z najnowszego badania Durex, wśród tych osób orgazmu istotnie częściej doświadczają mężczyźni, których aż 60% osiąga go za każdym razem. Tymczasem jedynie 23% kobiet szczytuje podczas każdego zbliżenia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2017-02-16

Znajdź #wielkieO! Nowa linia produktowa Durex Intense

Czym jest #wielkieO i gdzie go szukać? Nowa linia produktowa Durex Intense to sposób na orgazm intensywny, jak nigdy dotąd! Wystarczy kilka kropel żelu stymulującego Durex Intense podczas gry wstępnej, by zapewnić niesamowite doznania dla niej i dla niego.
czytaj więcej
Seks LIFESTYLE 2017-02-08

Dlaczego Polki wybierają antykoncepcję doustną?

Dlaczego kobiety decydują się na stosowanie tabletek antykoncepcyjnych? Jakie widzą korzyści takiego wyboru? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w raporcie z badania, przeprowadzonego w ramach programu edukacyjnego „Antykoncepcja dla Ciebie”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-11-30

KUKBUK na Manifeście Zmysłów

KUKBUK na Manifeście Zmysłów – niezwykłych targach dla poszukujących przyjemności!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-11-29

CZYM JEST AIDS I JAK SIĘ PRZED NIM OCHRONIĆ? 28. ŚWIATOWY DZIEŃ AIDS

Eksperci alarmują: co 6 sekund na świecie jedna osoba zakaża się HIV, a nieleczone zakażenie prowadzi do rozwoju AIDS. 1 grudnia będziemy obchodzić Światowy Dzień AIDS. To już 28. edycja inicjatywy prowadzonej od 1988 roku przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-23

Od połykania kijanek do nowoczesnych plastrów, czyli historia antykoncepcji

Zaczynało się niewinnie - stosowanie pasty z odchodów krokodyla z kwaśnym mlekiem, połykanie kijanek i żywych os, okłady z pająków… brzmi to nieprawdopodobnie, ale to są właśnie metody antykoncepcji stosowane już w starożytności.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-08

Polskie ars amandi − co Polki pragną zmienić w swoim życiu seksualnym?

69 proc. badanych kobiet chce zmian w swoim życiu seksualnym - taki wniosek płynie z badania przeprowadzonego przez TNS Polska w ramach kampanii „Nie łykam, czyli wszystko, co powinnaś wiedzieć o antykoncepcji”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-08-16

„Wakacje na maxa”, czyli tam tego jeszcze nie robiliście

Niepisane prawo mówi, że udane wakacje to takie, o których wstyd opowiadać, ale przyjemnie wspominać. Nasz subiektywny ranking dziesięciu najciekawszych miejsc na wakacyjny „seks na maxa” – najlepsi deklarują, że „zaliczyli” prawie wszystkie punkty!
czytaj więcej