Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-08-24

Jak zaplanować wypoczynek, by nie zrujnować domowego budżetu?

Z powodu pandemii Polacy mają problemy finansowe. Jak zaplanować wypoczynek by był tańszy niż zwykle? Dlaczego warto jechać po sezonie?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-03

Nowa edycja promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” od Toyota Bank

Wraz z początkiem sierpnia Toyota Bank startuje z kolejną edycją kampanii promocyjnej „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. Uczestnicząc w akcji, kierowcy którzy posiadają lub założą Moto Konto, będą mogli uzyskać od 5 do 10% zwrotu wydatków na paliwo.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-29

Pekao Leasing przekazało samochody dla Wojsk Obrony Terytorialnej

Na początku czerwca Pekao Leasing postanowiło przekazać dwa następne samochody, tym razem dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z Zegrza na rzecz Wojsk Obrony Terytorialnej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-21

TOYOTA FINANCIAL SERVICES Z NOWĄ IDENTYFIKACJĄ WIZUALNĄ

Toyota Financial Services wprowadza nowe logo oraz identyfikację wizualną marki. Obecna koncepcja wpisuje się w epokę cyfryzacji i dominacji urządzeń mobilnych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-14

175 000 zł przekazane dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę przez Grupę Ingka

Pandemia okazała się szczególnie trudnym doświadczeniem dla najmłodszych. Dlatego Grupa Ingka pragnąc uczestniczyć w łagodzeniu skutków COVID-19, zaangażowała się w pomoc Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-09

Niezwykłe fakty o złocie, które budują jego legendę

Od wieków rozpala wyobraźnię, jest elementem pożądania, a jego posiadanie dla wielu osób stanowi synonim luksusu. Jak powstało złoto? Czemu jest tak popularne? Czy może się kiedyś skończyć?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-29

Myślisz o pożyczce przez internet? Zobacz, z czym musisz się liczyć

W maju br. Polacy mieli łącznie 79,8 mld zł niespłaconych długów[1]. Część tej kwoty to pożyczki zaciągane przez internet. To szybkie źródło gotówki, jednak trzeba być świadomym z jakimi kosztami wiążą się takie zobowiązania.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-16

Jak dostrzec plusy w pandemii i efektywniej wydawać budżet marketingowy?

Wiele agencji marketingowych uważnie obserwuje rynek w dobie pandemii COVID-19 i dostrzega, że firmy znacznie ograniczają budżet marketingowy. Cięcie kosztów to pierwszy, intuicyjny krok podejmowany przez zarządy, ale... katastrofalny w skutkach.
czytaj więcej
Finanse LIFESTYLE 2020-06-01

Aplikacja Idea Banku dołącza do Huawei AppGallery

Idea Bank, specjalizujący się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, dołączył do Huawei AppGallery, autorskiego sklepu Huawei z aplikacjami.
czytaj więcej