Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-12-27

Masz telefon, możesz spłacać kredyt… cudzy

Atak hakerów na bazę danych operatora komórkowego Virgin Mobile, to nie pierwszy i na pewno nie ostatni przypadek wycieku danych osobowych klientów telekomu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-12

Święta z kredytem lub pożyczką? Sprawdź na co uważać, wybierając ofertę

Mimo że przeciętne wynagrodzenie nad Wisłą z roku na rok jest coraz wyższe, część Polaków w czasie świątecznej gorączki zdecyduje się na zaciągnięcie kredytu lub pożyczki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-26

CUK.pl i atrakcyjne trio ubezpieczeniowe

W listopadzie, na stronie cuk.pl, możemy znaleźć aż 3 Produkty Miesiąca.Takie oferty, to świetna okazja na to, żeby zaopatrzyć się w pożądane ubezpieczenie w unikatowej cenie i przekonać się jak sprawdzają się także u nas.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-20

Cudzy kredyt do spłaty po rejestracji w szpitalu albo na uczelni

W ciągu kilkunastu dni dane osobowe kilkuset tysięcy osób trafiły w niepowołane ręce na skutek rażącego naruszenia procedur. Teraz każda z nich może paść ofiarą wyłudzenia i spłacać cudzy kredyt.
czytaj więcej
Finanse LIFESTYLE 2019-10-17

4 rzeczy, które wpływają na poprawę zdolności kredytowej

Zdolność kredytowa zależy od wielu czynników, jest jednak kilka dość prostych sposobów, dzięki którym można ją łatwo poprawić. Jak zatem przygotować się przed złożeniem wniosku o kredyt lub pożyczkę?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-17

PROF. MAREK BELKA - "POPULIZM W GOSPODARCE"

PROF. MAREK BELKA - "POPULIZM W GOSPODARCE" 26 października, godz. 16:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-10

„Szczęście do kwadratu”: łączna pula nagród to aż 40 tysięcy złotych

Wystarczy jeden zakup, by wygrać „Szczęście do kwadratu”. 10 września w Agorze Bytom rusza loteria, w której do zgarnięcia są bony podarunkowe o łącznej wartości aż 40 tysięcy złotych!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-03

Kto zdecyduje się na pracę w Niemczech?

W ciągu ostatniego roku liczba osób deklarujących chęć wyjazdu zagranicę w celach zarobkowych spadła do poziomu 8,6%, co jest najniższym wynikiem od lat.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-28

Węgierska Korona w rękach KRD

Krajowy Rejestr Długów przejmuje od Deutsche Banku kultowy bankiet w Węgierskiej Koronie podczas XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju.
czytaj więcej