Biuro prasowe

LIFESTYLE 2016-10-19

W Katowicach mężczyźni będą mogli jesienią bezpłatnie zbadać nasienie

Podczas jesiennej odsłony akcji „Płodny Polak”, mężczyźni na Śląsku będą mogli bezpłatnie skontrolować swoje nasienie. Badania będą realizowane przez cały listopad br. w Klinice Leczenia Niepłodności Bocian w Katowicach. Zapisy ruszają już w drugiej połowie października br.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-08-31

Fani wybierają projekt puszki Królewskiego

Konkurs „Puszka na 100-lecie Legii” uświetnia jubileusz klubu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-08-23

Odkryj MOD BOX w TK Maxx

Dobra wiadomość dla wszystkich poszukiwaczy najgorętszych, designerskich ubrań w cenach, które nie rujnują portfeli! TK Maxx przedstawia nową dostawę MOD BOX pełną produktów światowych marek w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-06-30

Szczęśliwa „9” Roberta Lewandowskiego

Przed najważniejszym meczem polskiej reprezentacji w piłce nożnej, Robert Lewandowski w wywiadzie dla Huawei mówi o towarzyszącym jego życiu liczbom, a właściwie jednej – liczbie 9..]
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-05-24

ARBONNE RE9 ADVANCED FOR MEN®

MĘŻCZYŹNI, TAK JAK KOBIETY CHCĄ, BY ICH SKÓRA DOSKONALE WYGLĄDAŁA – Z TĄ RÓŻNICĄ, ŻE LUBIĄ ŁATWE ROZWIĄZANIA. ARBONNE® WYCHODZI NAPRZECIW ICH POTRZEBOM I PRZEDSTAWIA UDOSKONALONĄ LINIĘ PRZECIWSTARZENIOWYCH KOSMETYKÓW ARBONNE RE9 ADVANCED FOR MEN®.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-04-28

Jim Beam partnerem Harley- Davidson - nowy salon Twin Peaks już otwarty!

Na mapie Warszawy pojawiło się nowe miejsce spotkań. Na skrzyżowaniu Puławskiej i Poleczki w sobotę odbył się Grand Opening nowego salonu Harley-Davidson. Nowi ludzie, nowe miejsce, nie tylko salon a meeting place. Miejsce, które łamie wszelkie stereotypy!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-04-20

Nowy browar w województwie łódzkim. Otwarcie już 22 kwietnia!

22 kwietnia na mapie Uniejowa otworzy się nowe miejsce, które zachwyci każdego miłośnika złocistego trunku i wyśmienitej kuchni. Browar Wiatr to wyjątkowe połączenie browaru rzemieślniczego, restauracji, regionalnych delikatesów oraz hotelu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-03-10

Zdrowotne mity mężczyzn w Polsce

Mężczyźni we współczesnym świecie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami. Praca, dom, rodzina – to tylko niektóre z obszarów, jakie na co dzień pochłaniają uwagę panów. Jednak skuteczne pokonywanie problemów nie byłoby możliwe bez tego, co w życiu najważniejsze – zdrowia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-02-24

Męskie afrodyzjaki – czy to działa?

Odzyskasz potężną erekcję, będziesz zawsze gotowy do akcji, długi efekt pionu – to obietnice producentów suplementów diety na potencję. Tymczasem, specjaliści ostrzegają: ich zażywanie może okazać się nieskuteczne i niebezpieczne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-12-22

Szwajcarska marka Valera wchodzi na polski rynek

Szwajcarska marka Valera wchodzi na polski rynek oferując precyzyjną stylizację dla mężczyzn.
czytaj więcej