Biuro prasowe

LIFESTYLE 2016-04-20

Nowy browar w województwie łódzkim. Otwarcie już 22 kwietnia!

22 kwietnia na mapie Uniejowa otworzy się nowe miejsce, które zachwyci każdego miłośnika złocistego trunku i wyśmienitej kuchni. Browar Wiatr to wyjątkowe połączenie browaru rzemieślniczego, restauracji, regionalnych delikatesów oraz hotelu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-03-10

Zdrowotne mity mężczyzn w Polsce

Mężczyźni we współczesnym świecie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami. Praca, dom, rodzina – to tylko niektóre z obszarów, jakie na co dzień pochłaniają uwagę panów. Jednak skuteczne pokonywanie problemów nie byłoby możliwe bez tego, co w życiu najważniejsze – zdrowia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-02-24

Męskie afrodyzjaki – czy to działa?

Odzyskasz potężną erekcję, będziesz zawsze gotowy do akcji, długi efekt pionu – to obietnice producentów suplementów diety na potencję. Tymczasem, specjaliści ostrzegają: ich zażywanie może okazać się nieskuteczne i niebezpieczne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-12-22

Szwajcarska marka Valera wchodzi na polski rynek

Szwajcarska marka Valera wchodzi na polski rynek oferując precyzyjną stylizację dla mężczyzn.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-11-20

Relaks z tequilą – ciekawostki ze SPA dla mężczyzn

„Wyprawa w Himalaje”, a może „Tequila Sunrise. To nie nazwy egzotycznych wycieczek, ale autorska oferta zabiegów dostępnych w SPA w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort. Innowacyjne zabiegi skierowane do aktywnych mężczyzn cieszą się coraz większą popularnością.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-11-16

Rozwój mody męskiej

Zbędnym jest przytaczanie badań dotyczących zachowań konsumenckich mężczyzn, aby dojść do wniosku, że moda męska uległa w ostatnim czasie ogromnemu rozwojowi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-05-08

Męskie rzeczy teraz także w warszawskich galeriach

W warszawskich centrach handlowych – Galerii Mokotów i Arkadii – otwarto firmowe salony sieci Hobby4Men.com, której oferta skierowana jest głównie do mężczyzn. To pierwsze zlokalizowane w stolicy punkty tej polskiej sieci.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-04-30

Męskie rozrywki. Wiosną rośnie zainteresowanie strzelectwem

Z początkiem sezonu wiosennego tradycyjnie coraz więcej osób decyduje się na aktywność na świeżym powietrzu. Jedną z ciekawszych i cieszących się rosnącym powodzeniem form jest strzelectwo. Najczęściej wybierane są wiatrówki, ale nie brakuje też zainteresowanych łucznictwem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-02-02

Męskie wyprawy zimą. Nie zapomnij o kalesonach...

Czas ferii i wyjazdów zimowych to dobry okres dla wszystkich mężczyzn preferujących aktywne formy wypoczynku. Jednym z popularniejszych kierunków są wtedy regiony górskie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-12-27

Bezpieczna alternatywa dla sylwestrowych petard i fajerwerków

Każdego roku w Sylwestra dochodzi w Polsce do kilkuset wypadków związanych z petardami i fajerwerkami, w tym także śmiertelnych. Część przypadków to efekt wad konstrukcyjnych materiałów pirotechnicznych.
czytaj więcej