Biuro prasowe

LIFESTYLE 2017-10-14

TAG Heuer przedstawia historię zegarków i wyścigów

TAG Heuer, szwajcarska firma słynąca z luksusowych zegarków, zaprezentowała w Kopenhadze wystawę poświęconą swoim legendarnym produktom i powiązaniom firmy z motorsportem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2017-10-03

Polska gooolaaa! 5 i 8 października kibicujmy naszym całą ekipą!

Mistrzostwa Świata 2018 coraz bliżej, a polska drużyna coraz bliżej awansu. Większość z nas kibicować będzie przed telewizorami. Szczęśliwcy zasiądą na stadionie. Jednak nieważne gdzie, ważne jak! Niech nasza energia poniesie piłkarzy do zwycięstwa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2017-10-03

Zapomnij o wymianie ostrzy dzięki DuraBlade!

Marka Remington wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn dzięki DuraBlade - trymerowi, który jest niezastąpiony podczas przycinania, golenia oraz stylizacji zarostu o dowolnej długości, a jego wielką zaletą jest brak konieczności wymiany ostrzy.
czytaj więcej
Mężczyzna LIFESTYLE 2017-10-03

Niezwykła premiera DuraBlade.

Wczoraj na ulicach Warszawy odbyła się wyjątkowa gra! Zaproszeni aktorzy i dziennikarze zmierzyli się z wyzwaniami, które przygotowała dla nich marka REMINGTON.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2017-09-30

Chemia budowlana – jak mieszać, by nie namieszać?

Wysokiej klasy chemia budowlana i fatalny efekt końcowy - to możliwe, przy błędach popełnionych przy jej mieszaniu. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by pracować efektywnie i oszczędnie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2017-09-27

Air Soft Gun – poczuj się jak żołnierz

Mężczyzna nowoczesny, to mężczyzna z pasją. Im bardziej nietypowa, tym lepiej. Air Soft Gun (w skrócie ASG), to hobby kosztowne, ale dające mnóstwo adrenaliny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2017-09-26

5 gadżetów do warsztatu faceta

Technologia wybierana przez NASA, dopasowująca się do dłoni rękojeść i wielofunkcyjność, która uczyni z ciebie mistrza majsterkowania. Tych narzędzi nie może zabraknąć w warsztacie fana technologii.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2017-09-26

Garderoba w męskim stylu

Garnitury na miarę, krawaty, muchy, koszule. Szafa mężczyzny XXI wieku musi być pojemna, ale również stylowa. Podpowiadamy, jak wybrać gustowne meble, które pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria nowoczesnego faceta.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2017-09-22

Wahl Beard & Stubble, nowy trymer do brody do mycia pod wodą !

WAHL, międzynarodowy lider na rynku maszynek do strzyżenia dla mężczyzn, przedstawia nowy trymer do zarostu: Beard & Stubble.
czytaj więcej