Biuro prasowe

LIFESTYLE 2024-07-11

Susza – narastający problem. Sprawdź, co robić, by wesprzeć naturę

Lato przynosi ze sobą nie tylko słońce i wakacyjne przygody, ale także coraz poważniejsze wyzwania związane ze zmianami klimatycznymi. Jednym z najbardziej palących problemów, z którym musi mierzyć się natura, jest susza.
Rozmowa z architektkami Magdaleną Federowicz-Boule i Anną Federowicz
LIFESTYLE 2024-07-11

Rozmowa z architektkami Magdaleną Federowicz-Boule i Anną Federowicz

Zdarzają się w świecie architektury – zarówno polskiej, jak i zagranicznej – zgrane duety. Czasami są to partnerzy życiowi, czasami pary rodzic-dziecko.
Źródło informacji: OKK! PR
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-07-11

Wsłuchaj się w nerki

Cukrzycowa choroba nerek, to – podobnie jak sama cukrzyca – schorzenie podstępne i niebezpieczne. Może dotyczyć zarówno osób z cukrzycą typu 1, jak i cukrzycą typu 2, młodszych i starszych, leczonych insuliną lub lekami doustnymi.
Źródło informacji: LoveBrands Medical
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-07-11

Poczuj się jak Novak Djoković

Marka ASICS od lat jest obecna w świecie tenisa ziemnego na najwyższym poziomie, wspierając najlepsze zawodniczki i zawodników, z Novakiem Djokoviciem na czele.
Źródło informacji: 2pr
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-07-11

5 szlaków turystycznych w Türkiye (Turcji)

W Türkiye (Turcji) wyznaczono wiele przepięknych tras turystycznych, które prowadzą nie tylko przez dziką, nietkniętą przyrodę, ale także śladami starożytnych cywilizacji anatolijskich.
Źródło informacji: Synertime
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-07-11

S·PLOT – NOWY FESTIWAL TEATRU PINOKIO W ŁODZI

Jaki powinien być festiwal teatralny adresowany do młodego widza? Co zrobić, żeby wpisał się w kalendarz istotnych europejskich wydarzeń? Na te pytania odpowie S·PLOT Międzynarodowy Kongres Sztuk Performatywnych dla Dzieci i Młodzieży.
LIFESTYLE 2024-07-11

Dżem dla wielbicieli białej czekolady

Jednym z niecodziennych pomysłów jest dżem bananowy z białą czekoladą, przygotowany z wykorzystaniem cukru żelującego Diamant 3:1. Ten nietypowy przepis nie tylko pozwala na stworzenie wyjątkowego przysmaku, ale także stanowi doskonały pomysł na oryginalny i smaczny prezent.
Nowe cornery REJS do szafek narożnych
LIFESTYLE 2024-07-11

Nowe cornery REJS do szafek narożnych

Wysuwane półki (tzw. nerki) to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań do dolnych szafek narożnych. Pozwalają wykorzystać przestrzeń i zapewniają wygodę użytkowania. Dlaczego jeszcze warto rozważyć nowe rozwiązanie do narożników REJS – Corner Optima ERGO?
LIFESTYLE 2024-07-10

Tofu po azjatycku. Co warto o nim wiedzieć?

Słynny roślinny produkt na bazie mleka sojowego zyskał popularność nie tylko w Azji, ale również w Polsce! Choć sam w sobie nie wyróżnia się intensywnym smakiem, za to jego zdolność do wchłaniania aromatów sprawia, że staje się idealną bazą dla różnorodnych dań.
LIFESTYLE 2024-07-10

Ruszyły prace nad raportem „Ocena potrzeb w zakresie wsparcia dla Seniorów 2024"

Fundacja SeniorApp rozpoczęła badanie potrzeb społecznych wśród polskich seniorów, w ramach projektu „Ocena potrzeb w zakresie wsparcia dla Seniorów w Polsce”. Celem badania jest określenie potrzeb osób po 55. roku życia.
Źródło informacji: Public Policy
czytaj więcej