Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-03-25

Ekspresowo piękniejsza!

Jest sposób, aby w ekspresowym tempie dodać skórze blasku i witalności. Jaki? Systematyczna i dokładna domowa pielęgnacja oraz nowy zabieg AquaPure z Kliniki La Perla! Jak działa?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-25

Aktywna wiosna z wodą Mama i ja

Dzieci uwielbiają wiosnę – chyba nie ma co do tego wątpliwości. Ciepłe, słoneczne dni i budząca się do życia przyroda stanowią dobry pretekst do częstszych spacerów, wizyt na placu zabaw i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
czytaj więcej
Sport LIFESTYLE 2019-03-24

Zawody No Limit Kasprowy zakończone!

Zakończyła się IV. edycja zawodów No Limit Kasprowy – slalomu giganta z elementami supergiganta w Kotle Goryczkowym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-23

Mała szkoła z dużą ofertą. Dzień Otwarty w ZSS Fundacji Edukacji „Fabryczna 10”

Okazją, by poznać ofertę szkół przed rozpoczynającą się wkrótce rekrutacją są Dni Otwarte. W sobotę (23 marca) w swoje progi zaprasza Zespół Szkół Społecznych przy Fabrycznej10.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-23

Lexus LC Convertible - co o nim wiemy?

Chociaż Lexus ma duże doświadczenie w budowaniu kabrioletów, japońska marka od kilku lat nie oferuje samochodów tego typu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-22

#SzanujJedzenie - ruszają rezerwacje na Restaurant Week!

Festiwal najlepszych restauracji Restaurant Week to największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w Polsce. W nadchodzącej wiosennej edycji Festiwalu udział weźmie około 400 restauracji z 35 polskich miast.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-22

Actina oraz XPG wspólnie tworzą komputer dla graczy

Marki Actina oraz XPG nawiązały współpracę, której efektem jest powstanie dedykowanego komputera dla graczy, wykorzystującego idealnie dopasowane podzespoły. Maszynę można było zobaczyć na tegorocznych targach Intel Extreme Masters.
czytaj więcej