Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-07-20

Jak czytać dzieciom żeby słuchały?

Czytanie dzieciom na głos jest niezwykle ważne. Dzięki temu najmłodsi nie tylko wzbogacają swoje słownictwo, ale także pobudzają wyobraźnię i ćwiczą koncentrację. Ponadto, czytając na głos pokazujemy, że lektura może być świetnym zajęciem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Piknik rodzinny: zakręcony spektakl i moc atrakcji dla dzieci

Tańce połamańce, wesołe piosenki, animacje dla najmłodszych – takie są występy ekokapeli The Jelonband, która wkrótce odwiedzi Wrocław. Zakręcona ekipa wystawi interaktywny spektakl „Bajeczna Fiesta”. Wszystko w ramach plenerowego rodzinnego pikniku już w najbliższą sobotę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Nowy streetartowy projekt na terenie dawnej Stoczni Gdańsk

Streetartowy projekt TransformARTor rusza na industrialnych terenach udostępnionych przez Stocznię Centrum Gdańsk.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Naturalnie – dla Ciebie i Twojej rodziny!

Dbasz na co dzień, by dieta twoja i twojej rodziny była wartościowa? Poszukujesz produktów, które w łatwy i wygodny sposób wzbogacą Twój jadłospis? Starasz się, by warzywa i owoce stanowiły jak największą część w codziennym menu?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Wojciech Sobierajski ustanawia kolejny Rekord Polski

Już w najbliższą niedzielę, 25 lipca 2021 roku w Grzybowie nad jeziorem Dejguny na Mazurach odbędzie się kolejna rekordowa próba Wojciecha Sobierajskiego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Pytanie na lato: jak fototyp skóry wpływa na opaleniznę?

Eksperci z Polskiego Związku Solaryjnego: Dominik Wrzos i Paweł Grabowski będą wyjaśniać zjawiska, rozwiewać wątpliwości i ujawniać fakty, które warto poznać, by bezpiecznie korzystać z letniego słońca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Angielski wcale nie jest uniwersalnym językiem ludzkości. Co zrobić, gdy nie wsz

Są kraje, w których z trudem porozumiemy się po angielsku. Co zatem zrobić, gdy nasza znajomość angielskiego nie wystarczy, by dowiedzieć się jak trafić na lotnisko, zamówić danie w restauracji czy odnaleźć muzeum albo plażę?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

PRZETWORY PACHNĄCE ZIOŁAMI - niebanalne dżemy z warzyw i owoców

Aby popularne dżemy i konfitury miały wyjątkową, nieoczywistą nutę smakową, warto do nich dodać zioła i przyprawy korzenne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Wakacyjny Jarmark w Porcie Łódź

Jarmark w Porcie Łódź to smaczna i zdrowa tradycja. O naturalne i pyszne produkty, swoją spiżarnię będzie można uzupełnić jeszcze w te wakacje. Najbliższa ku temu okazja będzie w środę 11 sierpnia, kiedy w centrum pojawią się regionalni producenci.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-19

Joanna Mazur przetestowała najnowszy model ASICS GEL-KAYANO 28

Marka ASICS zorganizowała wyjątkowy event z udziałem wyjątkowej ambasadorki Joanny Mazur.
czytaj więcej