Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-03-18

Integracja sensoryczna - jak wykorzystać zmysły do maksimum?

Jak sprawdzić, czy twoje dziecko ma zaburzenia integracji sensorycznej? Wystarczy, że trochę poobserwujesz jego zachowanie, a w kolejnym kroku, jeśli coś cię zaniepokoi zapiszesz na diagnozę u specjalisty.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-18

Otwarcie większego Decathlonu we Wrocławiu

Można już robić zakupu w powiększonym Decathlonie Magnolia Park. Sklep zyskał piętro, a klienci wiele nowości: sprzęt i akcesoria do większej liczby dyscyplin sportowych, nowe możliwości testowania sprzętu, większy serwis, kasy samoobsługowe i nowoczesne przymierzalnie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-18

Akademickie 5 minut na obiad

Gulasz z parówek, makaron z cukrem, czy dowolne połączenie składników, które zostały w lodówce – o kulinarnych wyczynach studentów od zawsze krążyły legendy. Wiele wskazuje na to, że te wątki już wkrótce znikną z barwnych opowieści o akademickim życiu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-18

Ekocuda zawładną Warszawą! Największe targi kosmetyków naturalnych nadchodzą!

Ponad 170 producentów i dystrybutorów kosmetyków naturalnych z Polski i z zagranicy, wykłady, a także warsztaty – to wszystko już 30-31 marca br. podczas 6. edycji pierwszych i największych w Polsce targów Ekocuda.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-18

Rowerowe trendy na 2019 r. Co wybiorą Polacy w nadchodzącym sezonie?

Rower to dla niektórych środek transportu, dla innych sens życia. Bez wątpienia z perspektywy rowerowego siodełka świat staje się zupełnie inny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-18

Spotkanie autorskie z Niną Majewską - Brown

Nina Majewska Brown 22/03/2018, godz. 19:00 Empik Plac Wolności, Poznań, ul. Ratajczaka 44
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-18

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Trawa zieleni się, a na drzewach pojawiają się pąki, z których wkrótce będą liście. Powoli wyrastają kwiaty; Chcemy poczuć na twarzy pierwsze promienie słońca i wyglądać olśniewająco.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-17

Maluszek choruje – rodzinie czasu brakuje

Zima mija i wydawać się może, że najgorsze mamy za sobą. Niestety, przełom przedwiośnie to czas, kiedy osłabiony zimą organizm dziecka jest bardziej podatny na przeziębienia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-16

Lexus RC F Track Edition - z pierwiastkiem LFA i auta torowego

Doświadczenie zebrane na torze, wpływy Lexusa LFA i elementy z karbonu wykonane z doskonałą precyzją - Lexus RC F Track Edition skrywa pod nadwoziem wiele ciekawych tajemnic. Pierre-Olivier Millette, Lexus Europe Program Manager odsłania przed nami kilka z nich.
czytaj więcej