Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-03-04

Gotowanie z dziećmi - jak zaangażować najmłodszych do wspólnego gotowania?

Chcesz zaangażować swoje dzieci do wspólnego przyrządzania posiłków? Najlepiej zacznij angażować je w gotowanie już od małego. Przedstawiamy listę czynności dostosowanych do wieku i umiejętności maluchów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-27

Studio.O. dla Fundacji Mam Marzenie

Głównym nurtem działalności pracowni Studio.O. jest architektura, ale Aga Kobus i Grzegorz Goworek nie zajmują się tylko projektowaniem domów, wnętrz czy krajobrazu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-27

Jak przeżyć ząbkowanie i nie zwariować?

Ząbkowanie to trudny moment zarówno dla rodziców, jak i ich pociech. Płacz, nieprzespane noce i trudności w karmieniu potrafią naprawdę utrudnić życie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-27

MiniSerial edukacyjnego programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia”

Rusza nowy projekt Fundacji Nutricia. W ramach ogólnopolskiego, edukacyjnego programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia” powstał MiniSerial. Ma on wspierać rodziców w codziennym żywieniu ich dzieci w 1000 pierwszych dniach życia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-27

Kiedy nastolatek jest domatorem. Jak zaszczepić w dziecku pasję do podróżowania?

Oto 5 sposobów na to jak możemy zaszczepić w dzieciach nich pasję do podróży!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-27

Czy wiesz, jak zadbać o dobre samopoczucie małego dziecka?

Dobrze odżywiony brzuszek wpływa z kolei na nastrój dziecka. Dowiedz się, co możesz zrobić, aby maluch miał dobre samopoczucie i harmonijnie się rozwijał.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-26

Byle do wiosny z Plusssz Junior!

Witamina D3 powszechnie jest uważana za cenny składnik diety każdego człowieka, a w szczególności najmłodszych z nas. Pomaga młodemu organizmowi budować zdrowe i mocne kości, a także reguluje ich prawidłowy rozwój.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-25

Baw się z Bingiem w Arkadach Wrocławskich

W sobotę, 29 lutego, Arkady Wrocławskie odwiedzi Bing, tytułowy bohater popularnego serialu animowanego dla najmłodszych. W centrum handlowym powstanie kilka stref, które przeniosą maluchów do bajkowego świata, a Bing zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i zdjęć.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-24

PESTO CAFÉ – nowa, prawdziwie włoska rodzinna restauracja

Kiedy dzieci są szczęśliwe, ich rodzice też są szczęśliwi - taka jest główna zasada PESTO CAFE. Nowa rodzinna restauracja na warszawskich Młocinach to miejsce stworzone w myślą o wspólnych wyjściach i pysznym jedzeniu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-24

5+ z bezpieczeństwa, czyli zachowanie kilkulatka w szkole

Samodzielność kilkulatka bardzo mocno rozwija się od momentu rozpoczęcia edukacji w szkole. Dotyczy to każdego aspektu: zdobywania wiedzy, nawiązywania relacji z rówieśnikami i dorosłymi, a także bezpieczeństwa.
czytaj więcej