Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-06-17

Jakość życia i czyste powietrze magnesem dla inwestorów i pracowników

Czyste powietrze to wartość sama w sobie – tak mówią ci, którzy zdecydowali się przenieść do Trójmiasta. Bliskość morza, lasów i rozwinięta infrastruktura rekreacyjna sprawiają, że jakość życia stała się przewagą konkurencyjną.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-26

I stała się jasność – o chemiku z Podkarpacia

Polski chemik i przedsiębiorca, wynalazca lampy naftowej, działacz niepodległościowy i filantrop. Mowa o Janie Józefie Ignacym Łukasiewiczu, którego postać przybliżamy w ramach serii Poczet Chemików Polskich prowadzonej przez firmę PPG.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-06

Różnorodność wiekowa napędza rozwój. Nowa kampania IKEA

IKEA zachęca, by dostrzegać talenty oraz potencjał osób doświadczonych i zapewniać im równe szanse w dostępie do rozwoju zawodowego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-13

6 rzeczy, których lider może nauczyć się od Mojżesza

Czy ten, kto został nazwany „najpokorniejszym ze wszystkich ludzi, jacy żyli na ziemi” może stać się liderem, który pociągnie za sobą tłumy? Czy zwykły pasterz może stać się charyzmatycznym przywódcą, który wpłynie na losy całego narodu?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-25

Jakub Drabikowski dołączył do zespołu Geberit

Trade Marketing Managerem w Geberit Polska został Jakub Drabikowski. Będzie odpowiedzialny za wszelkie działania związane z marketingiem handlowym.
czytaj więcej
Kariera LIFESTYLE 2021-03-12

Rodzinna powinność kontra pół-praca – czy opieka nad seniorem to już zawód?

Potrzeba wyspecjalizowanej opieki osób starszych stała się faktem. W Polsce opieka nad seniorem nadal najczęściej funkcjonuje w sferze prywatnej. Jednak z rosnącą liczbą dorosłych wymagających wsparcia, coraz wyraźniej widać konieczność profesjonalizacji zawodu opiekuna.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-08

Brak porozumienia, ale praca wre.

Intensywna praca zdalna towarzyszy nam od prawie roku i choć nie jest to model całkowicie nowy — krajowa legislatura nadal nie uregulowała wszystkich kwestii związanych z home-office.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-04

Z potencjałem, ale bez przewrotów w świecie HR-u.

Truizmem staje się powiedzenie, że pandemia koronawirusa zmieniła podejście HR-owców do zarządzania kadrami
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-17

26 proc. kluczowych stanowisk w firmach zajmują kobiety

Polska jest wysoko w UE pod względem przedsiębiorczości kobiet. We wszystkich firmach objętych badaniem 30% członków zarządów to kobiety, a w 23% pełnią funkcję prezesa. Dlatego wciąż potrzebujemy inicjatyw wspierających Polki w realizacji marzeń o prowadzeniu własnego biznesu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-20

Jak w 2021 r. przyciągnąć młodych pracowników z pokolenia Z?

Jak w 2021 r. przyciągnąć młodych pracowników z pokolenia Z?
czytaj więcej