Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-12-09

Szukasz drogi zawodowej? Wybierz kolej!

Podczas trwającego Europejskiego Roku Kolei, warto przyjrzeć się zawodom związanym z bezpieczeństwem ruchu kolejowego i… rozważyć któreś z nich jako przyszłe miejsce pracy?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-11-29

70% polskich przedsiębiorczyń widzi dobre szanse na rozwój

Polki zakładają własne firmy, bo chcą być samodzielne, jak wynika z raportu Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Niemal ⅓ przedsiębiorczyń w ciągu ostatniego roku miała problemy z prowadzeniem działalności. Jednak mimo to 70 proc. widzi szanse rozwoju w najbliższych miesiącach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-11-17

Wady i zalety e-rekrutacji – badanie ClickMeeting

Polski ClickMeeting, platforma do webinarów i wideokonferencji oraz edukacji zdalnej, przeprowadziła badanie dotyczące doświadczeń Polaków z rekrutacjami online, w którym zapytała ich m.in. o zalety i wady tego rozwiązania.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-11-08

Polacy doceniają agentów nieruchomości

Co drugi Polak pozytywnie ocenia agentów nieruchomości – wynika z badania „Wizerunek pośrednika nieruchomości” zrealizowanego przez agencję badawczą IQS na zlecenie Otodom w ramach nadchodzącej edycji konkursu „Lider Nieruchomości 2021”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-10-28

XVIII EDYCJA KURSU NA HR – „CZŁOWIEK, TECHNOLOGIA, EKOLOGIA”.

18 listopada 2021 (o godz. 9:00) rusza XVIII edycja konferencji organizowanej przez Grupę Progres – Kurs na HR. Motywem przewodnim będzie hasło "Człowiek, technologia, ekologia", czyli koncentracja na roli człowieka w tworzeniu rynku pracy przyszłości.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-10-25

Atrium wspiera młode polskie marki

Atrium – właściciel i zarządca centrów handlowych w Europie Środkowej – ogłasza program wspierania młodych polskich marek. Jego celem jest zwiększanie szans początkujących przedsiębiorców na szybki rozwój.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-10-18

Tłumacze obchodzą swoje święto

30 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tłumacza. Ustanowiona przez ONZ data to wyraz szacunku dla zawodu, którego rola staje się nie do przecenienia w erze postępującej globalizacji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-10-06

Zaprojektuj toaletę publiczną w Tatrzańskim Parku Narodowym

Odbywający się od 23 lat konkurs KOŁO na projekt toalety publicznej organizowany przez GEBERIT, to dla młodych architektów okazja do sprawdzenia umiejętności, konfrontacji swojego sposobu myślenia z wizjami innych uczestników.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-28

Rusza 11. edycja programu „W drodze do pracy”

Nabór do programu aktywizacji zawodowej kobiet Henkla i Fundacji Miejsce Kobiet
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-20

Czy nauka angielskiego może być popołudniową rozrywką? Tutlo dołącza do TikToka

Tutlo jako prekursor dołączył do TikToka, by za darmo i codziennie dzielić się wiedzą, publikując użyteczne słówka czy porady językowe. Co więcej, 20 i 27 września o godz. 18:00 odbędą się dodatkowo krótkie lekcje na żywo
czytaj więcej