Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-05-10

Eurowizja coraz bardziej zróżnicowana pod względem muzycznym

Według analizy Gracenote firmy Nielsen, dotyczącej nastroju muzycznego, utwór zespołu Maneskin kwalifikuje się jako kawałek „Awanturniczy" – nigdy wcześniej nie było wygranej w tej kategorii. W tym roku, ze względu na niespotykaną dotąd różnorodność, emocji również nie zabraknie
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-09

Edzio Rap ambasadorem projektu Niebieskie Trampki - kroki ku życiu

Piotr Bylina, znany jako Edzio Rap, został ambasadorem projektu „Niebieskie Trampki - kroki ku życiu” Fundacji Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA. Poprzez twórczość muzyczną będzie wspierać działania na rzecz dzieci i młodzieży z chorobami i zaburzeniami psychicznymi.
czytaj więcej
Muzyka LIFESTYLE 2022-05-09

Eurowizja 2022 – Polak z szansą na finał?

Przed nami 66. Konkurs Piosenki Eurowizji. Zbliżają się dwa półfinały, które odbędą się jutro i w czwartek. Ich zwycięzcy będą rywalizowali w sobotę w finałowym starciu. Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili ocenić szanse poszczególnych krajów na zwycięstwo.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-06

Flex z udziałem Roberta Cichego w utworze "Freedom" dla Ukrainy

Dwóch niezależnych artystów łączy siły w ważnej sprawie. Wspólnie stworzyli utwór, który swoją wymową wyprzedził aktualny bieg historii.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-28

BETFAN: Fryderyki dla sanah i Darii Zawiałow

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Fryderyki 2022 podzielą między sobą sanah i Daria Zawiałow. Zdaniem bukmachera właśnie te artystki są faworytkami w kilku najważniejszych kategoriach. Fryderyka dostanie w tym roku także Mata. Kto oprócz niego?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-28

Spotkanie autorskie online z zespołem Archive

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-28

Rekordowy polonez w Wolinie

3 maja 2022 roku w Wolinie odbędzie się rekordowe tańczenie polonez z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-22

Kiermaszu płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w VIVO! Piła

W niedzielę, 24 kwietnia, w VIVO! Piła odbędzie się kiermasz płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-15

Dopiero się rozkręcam

Zasłynęła w Polsce supportując Sanah podczas jej letniej trasy koncertowej. Dziś podbija sceny największych europejskich metropolii. Za chwilę ją zobaczymy na scenie z Imagine Dragons!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-15

Zagrała trasę z Sanah, Dziś podbija Europę.

Idolka Gen Z Europy Wschodniej, 19-letnia słowacka gwiazda Karin Ann zdobyła sławę jako orędowniczka praw osób LGBTQ+ i mniejszości w tej części świata. Jak często podkreśla w wywiadach bycie tym, kim się jest, wciąż nie jest w wielu krajach akceptowane.
czytaj więcej