Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-02-22

NoVela zaprezentowała teledysk do utworu "Spokój"

19 lutego swoją premierę miał nowy singiel zespołu NoVela pt. „Spokój’. Muzykę skomponowali członkowie zespołu, a słowa są autorstwa Dominiki Dmowskiej, wokalistki i założycielki zespołu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-10

Koncert „Rok Bawołu w Instytucie Konfucjusza w Krakowie”

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich w sobotę 13 lutego o godzinie 18:00 na koncert online pt. „Rok Bawołu w Instytucie Konfucjusza w Krakowie – muzyczne świętowanie”
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-08

BrassWoodFest edycja 0,1 w sierpniu 2021 w Sopocie

Po entuzjastycznie przyjętej zerowej edycji sopockiego, akustyczno-elektronicznego festiwalu czas na odsłonę 0,1, która odbędzie się 7 sierpnia na scenie Lasy Opery Leśnej w Sopocie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-02

Buslav powraca z nowym singlem "SYN"

Buslav powraca z nowym singlem "SYN" Buslav przenosi się w czasie do lat 90-tych, żeby uratować dzisiejsze relacje międzypokoleniowe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-19

Nowość od marki Fresh n Rebel: bezprzewodowe słuchawki Code ANC

Holenderska marka Fresh n Rebel wprowadza na polski rynek nowe, bezprzewodowe słuchawki nauszne z systemem aktywnej redukcją szumów – Code ANC.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-18

Siły trzeba szukać w sobie - Wywiad z pianistką Beatą Szałwińską

Beata Szałwińska jest pianistką, której gra zachwyca każdego, kto choć raz zetknął się z jej twórczością. Artystka gra z pasją wyczuwalną w każdym dźwięku a swoją muzyką sprawia, że słuchacze przenoszą się do świata uniesień i wzruszeń.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-09

Toyota GR Supra z dachem targa

Toyota Supra Sport Top to nowy eksperyment, w którym Toyota sprawdza, co jeszcze da się wycisnąć z jej sportowego coupe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-16

Miłość i prawda obronią nasz świat

Beata Szałwińska to wszechstronna polska pianistka, która na co dzień mieszka w Luksemburgu. Mijający rok był pełen planów, które pokrzyżowała pandemia, ale artystka nie traci wiary w to, że sztuka przetrwa, a świat się odbuduje.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-11

Niezwykły duet wokalny na Święta!

Karo Szczurowska i Alicja Sękowska nagrały wspólnie piosenkę świąteczną pt. "Jestem tu dla Ciebie".
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-07

Spotkania online z polskimi artystami młodego pokolenia

W ramach cyklu #premieraonline obędzą się wirtualne spotkania z Darią Zawiałow, Igo i Królem, którzy przewodzili tegorocznej Orkiestrze Męskiego Grania oraz z Magdą Beredą.
czytaj więcej