Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-08-22

Najwięcej osób tańczących kujawiaka

28 sierpnia 2022 roku odbędzie się ustanawianie Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących wspólnie kujawiaka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-08-20

Wielki finał „Dźwięków Wisły” w Ciechocinku

Festiwal Vistula Sounds w Ciechocinku zakończył się zwycięstwem DUO Performance w konkursie piosenki międzynarodowej i Julii Rydelek w konkursie piosenki polskiej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-08-04

Koncert Ukraińskiej Orkiestry Wolności bezpłatnie na ARTE.tv

W czwartek 28 lipca w Teatrze Wielkim w Warszawie odbył się uroczysty i przepiękny koncert Ukraińskiej Orkiestry Wolności pod kierownictwem dyrygentki Keri-Lynn Wilson. Można go obejrzeć i posłuchać na bezpłatnej, internetowej platformie streamingowej ARTE.tv
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-07-29

Odwiedź strefę Fundacji Avalon podczas Pol’and’Rock Festival!

To już czwarty raz, kiedy Fundacja Avalon będzie edukować uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata w zakresie kwestii związanych z niepełnosprawnością.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-07-29

Festiwal im. Jana Kiepury po raz trzeci gości słynną pianistkę Beatę Szałwińską

Już 55. raz Krynica-Zdrój na kilka dni stanie się stolicą kultury i muzyki. Czwarty dzień festiwalu uświetni specjalne, prapremierowe wykonanie „Concerto de Paris op 32 nr 2”, a przy klawiaturze zasiądzie wybitna pianistka Beata Szałwińska.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-07-26

Fundacja Avalon po raz kolejny na Pol’and’Rock Festival 2022 – wydarzeniu dostęp

Fundacja Avalon, która od 15 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore z całej Polski, pojawi się po raz kolejny na Najpiękniejszym Festiwalu Świata – Pol’and’Rock Festival.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-07-25

Wywiad z Beatą Szałwińską – sztuka, muzyka i proces twórczy

Przed Państwem tłumaczenie wywiadu, który w oryginale ukazał się w serwisie pizzicato.lu. Bas Alexander Anisimov i pianistka Beata Szałwińska w rozmowie z Alainem Steffenem o wydanej ostatnio płycie „Rachmaninoff Romances”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-07-21

Szymon Wydra & Carpe Diem dla dzieci ukraińskich

Nowy singiel zespołu Szymon Wydra & Carpe Diem pod tytułem „Podziel się sobą” utworem wspierającym akcję UNICEF Polska na rzecz ukraińskich dzieci w Ukrainie, jak i w Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-07-15

Premiera debiutanckiego singla Szaliny Maliny

15 lipca to dzień premiery debiutanckiego singla „Ciach, ciach”, Wiktorii Szalińskiej, znanej jako Szalina Malina. Tym utworem influencerka, wchodzi w świat muzyczny i zapowiada, że zatrzyma się w nim na dłużej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-07-13

Letnie koncerty na dziedzińcu OVO Wrocław

Prawdziwe jazzowe talenty i relaks na leżakach wśród zieleni w samym centrum Wrocławia. Już w najbliższy piątek (15 lipca) kolejny występ w ramach tegorocznego JazzOVO, czyli letnich koncertów na patio OVO Wrocław.
czytaj więcej