Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-07-21

Wyjątkowa XVII edycja Festiwalu Warszawa Singera

W tak trudnym czasie dla branży artystycznej, kiedy większość festiwali została odwołana chcielibyśmy podzielić się informacją o XVII już Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-21

25.07 Jazz & Wine | Natalia Lubrano

Kolejna odsłona cyklu Jazz & Wine to koncert zmysłowej Natalii Lubrano, artystki dobrze znanej z młodej, polskiej sceny jazzowej. Wokalista wystąpi z akompaniamentem Huberta Radoszko na gitarze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-21

1.08 Jazz & Wine | Karolina Charko

W najbliższy sobotni wieczór restauracja Zoni będzie gościła na swojej scenie Karolinę Charko. Artystka zaprezentuje niezwykle nastrojowe utwory w nowoczesnych, jazzowych aranżacjach. Głęboki głos wokalistki dopełniony będzie subtelnymi dźwiękami pianina Poli Atmańskiej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-16

Jazz & Wine – cykl letnich koncertów połączonych z degustacją win

W sobotnie wieczory restauracja Zoni zaprasza na koncerty na żywo oraz degustację win dobranych specjalnie do każdego z występów artystów, którym bliska jest stylistyka jazzu, soulu i popu. W industrialnych wnętrzach restauracji muzycy będą występować także przez cały sierpień.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-16

Toyota i Lexus na sportowo. Jakie modele i wersje oferują japońskie marki?

Toyota GR Supra i Lexus LC to dobrze znane auta z Japonii. Toyota i Lexus proponują jednak nie tylko bezkompromisowe auta dla fanów adrenaliny, ale też usportowione wersje popularnych modeli.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-16

Spektakularny sukces akcji pomocowej dla artystów #ZostanZMuzyka

Akcja „Zostań z Muzyką”, organizowana przez Polską Fundację Muzyczną, zakończyła się spektakularnym sukcesem - wydarzenia online wykonało 323 wykonawców, co dało aż 753 wydarzeń i aż 838 godzin koncertowania!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-15

18.07 Jazz & Wine | Afrocake

Sobotniej degustacji towarzyszyć będą dźwięki duetu Afrocake, znanego z delikatnych brzmień i soulowo-popowych aranżacji utworów znanych i mniej znanych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-07

Lech Premium zapowiada projekt Lech Music Festiwale Inaczej

Lech Premium z myślą̨ o wszystkich festiwalowiczach, którzy tęsknią̨ za atmosferą letnich festiwali, łączy siły z Alkopoligamią odpowiedzialną za projekt Albo Inaczej i nadaje rytm tegorocznym wakacjom w ramach aktywacji Lech Music Festiwale Inaczej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-06

Nowy muzyczny festiwal na mapie Polski!

BrassWoodFest to unikatowe wydarzenie, które połączy ze sobą magię akustycznych instrumentów muzycznych z brzemieniem DJów. Już w sobotę 25 lipca na sopockiej scenie wystąpią: L.U.C. & Rebel Babel, Paulina Przybysz, Bitamina, Bovska, Bisz oraz DJ Noz, Raidho&T.Etno.Live, Agim.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-01

Spotify prezentuje playlistę Hity Lata 2020

To lato będzie inne niż zwykle, ale jedno jest pewne: muzyka nadal będzie nam towarzyszyć w te nierzadko upalne dni! Sprawdź już teraz, przygotowane przez Spotify zestawienie utworów, które mają szansę stać się przebojami tegorocznych wakacji!
czytaj więcej