Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-03-31

Beata jest mym słońcem, powietrzem i wodą…

Kim może być jeden artysta dla drugiego – o tym rozmawiamy z Aleksandrem Anisimovem, gwiazdą światowych scen operowych, który od kilku lat współpracuje z pianistką Beatą Szałwińską.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-31

Wirtualna scena Janka Młynarskiego

Muzeum Warszawy wspólnie z Jankiem Młynarskim opowie o odbudowie stolicy. Artysta współtworzący Warszawskie Combo Taneczne poprowadzi „Wirtualną scenę Janka Młynarskiego”. Grając przeboje dawnej Warszawy nakreśli historię ludzi, miejsc i wydarzeń, które wpłynęły na życie miasta.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-30

79 wydarzeń, 67 wykonawców, 84h i 50min koncertowania z #zostanzmuzyka

Od 15 marca Polska Fundacja Muzyczna koordynuje pomocową akcję #zostańzmuzyką. Wydarzenia na na platformie www.zostanzmuzyka.pl, integrującej działania artystów online, są wkładem środowiska w apel o pozostanie w domach i wspólne słuchanie muzyki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-23

Międzynarodowy big band publikuje wyjątkowy hołd dla kultowego DJa

Jest ikoną popkultury, na której twórczości wychowały się setki muzyków z całego świata. Najnowszy projekt międzynarodowej orkiestry Rebel Babel Ensemble to hołd dla DJa Premiera.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-20

Zostań w domu, #zostańzmuzyką!

Polska Fundacja Muzyczna uruchomiła specjalną akcję #zostańzmuzyką. Dedykowana do tego celu platforma www.zostanzmuzyka.pl umożliwia środowisku muzycznemu zarobkowanie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-11

Transmisja koncertu w Radiu dla Ciebie zamiast spotkania na żywo z publicznością

W związku z zagrożeniem koronawirusem, koncert pianistki Beaty Szałwińskiej i basa Alexsandra Anisimova w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej został odwołany.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-09

BARANOVSKi - spotkanie z fanami w Poznaniu

BARANOVSKI, a właściwie Wojciech Baranowski to młody wokalista, kompozytor, autor tekstów i pianista. Finalista czwartej edycji programu The Voice of Poland.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-06

11 Koncert Nadziei. Największe muzyczne wydarzenie charytatywne we Wrocławiu

Gwiazdy Teatru Muzycznego Capitol w duetach z przedstawicielami znanych firm. Takiego połączenia Wrocław jeszcze nie widział! 6 kwietnia będzie wyjątkowa okazja: charytatywny, 11. Koncert Nadziei "Capitalne Duety".
czytaj więcej