Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-05-28

Galeria Zaspa zaprasza na zakupy

Galeria Zaspa jest już niemal w całości otwarta. Wyjątek stanowi Klub Fitness, który zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów do 6 czerwca pozostaje nieczynny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-05-26

Wawel: bezpłatne środki ochrony dla pracowników sklepów spożywczych

Ponad 35 tysięcy maseczek oraz 1,5 tysiąca litrów płynów do dezynfekcji przekazała firma Wawel pracownikom sklepów w całym kraju.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-05-26

Dom Mody i Galeria Klif ponownie z gastronomią i usługami „hair&beauty”

W Domu Mody Klif w Warszawie i w Galerii Klif w Gdyni można na nowo korzystać z oferty gastronomicznej, usług fryzjerskich i salonów piękności. Klienci wracają.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-05-23

Spokój i bezpieczeństwo. W Galerii Klif rusza Food Court i usługi beauty

W Galerii Klif można znów korzystać z oferty gastronomicznej Food Courtu na miejscu, a także z usług fryzjerskich. To, co klienci cenili sobie najbardziej, wróciło! Jest przytulnie, spokojnie, relaksująco i, co najważniejsze, całkowicie bezpiecznie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-05-21

Dzień Matki w Bytomiu. Co kupić i jak spędzić czas?

Kulinarna podróż do Japonii, wspólny wypad na zakupy czy może klasyczne połączenie kwiatów i czekoladek? Oto kilka bytomskich pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-05-21

Maj pełen okazji

Wiosenne zakupy ze zniżkami do – 70%? We Wrocław Fashion Outlet w okazyjnych cenach każdego dnia znajdziemy nie tylko odzież, czy obuwie do wiosennych aktywności ale także wiele inspiracji na nadchodzący Dzień Matki
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-05-12

Smakuj i wygrywaj! KASZA PEŁNA SMAKU KNORR – akcja darmowego próbowania

Aktywacja konsumencka Kasza pełna smaku Knorr - akcja darmowego próbowania i konkurs produktowy
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-05-12

Pierwszy wirtualny salon biżuterii ślubnej

Auroria.pl otworzyła właśnie wirtualny salon biżuterii ślubnej. Jest to pierwsze takie rozwiązanie w Polsce, które pozwala kupić pierścionek zaręczynowy i obrączki bezpiecznie, bez wychodzenia z domu – nie rezygnując z doradztwa sprzedawcy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-05-12

Zadbaj o mamę, nawet na odległość - najlepsze prezenty na Dzień Matki

Maj to czas, w którym mamy szansę docenić najważniejsze kobiety w naszym życiu – nasze mamy. Dziś, gdy spotkanie i przytulenie najbliższych nie zawsze jest możliwe, pozostaje nam kontakt przez telefon oraz dobranie prezentów, którymi okażemy nasze uczucia i troskę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-05-07

Nowość w GLS. Teraz za paczkę za pobraniem zapłacisz BLIKIEM.

Firma kurierska rozpoczyna współpracę z BLIKIEM. Dzięki temu odbiorcy paczek doręczanych przez GLS za przesyłkę mogą zapłacić bezgotówkowo i bezdotykowo. Nowa opcja odbioru paczek jest już dostępna, a za jej wdrożenie odpowiada Tpay.
czytaj więcej