Biuro prasowe

LIFESTYLE 2014-12-04

Marka Grześki świątecznie zachęca by „Grześko zrobić coś dobrego”

W tym roku marka Grześki postanowiła wesprzeć Świętego Mikołaja w jego misji i zaprasza konsumentów do uczestnictwa w zbiórce słodyczy dla wychowanków domów dziecka. Akcja „Grześko zrobić coś dobrego” realizowana we współpracy z wybranymi sklepami E.Leclerc potrwa do 7 grudnia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-12-01

Smaczne i kolorowe pomysły na zdrowe drugie śniadanie

Poniżej przedstawiamy smaczne i zdrowe pomysły na drugie śniadanie. Dzięki odrobinie wyobraźni zwykła kanapka może stać się bajkową kreacją, która przypadnie do gustu nawet największym niejadkom.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-28

Gimnastyka języka – zabawy artykulacyjne z pacynką

Zabawy artykulacyjne są niezwykle ważnym elementem profilaktyki i terapii logopedycznej dzieci. Jak zachęcić dzieci do ich wykonywania?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-26

Program taneczny stworzony przez szkołę Paaro nagrodzony

Wśród bogatej oferty dodatkowych zajęć dla najmłodszych niesłabnącym zainteresowaniem rodziców cieszą się zwłaszcza te, które pozwalają dzieciom na jak najbardziej wszechstronny rozwój.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-26

Ciąża ze stomią nie straszna

Operacja wyłonienia stomii niesie za sobą wiele wątpliwości, dotyczących zmiany dotychczasowego trybu i stylu życia. Obawy budzi także dalsze życie intymne oraz możliwość zajścia w ciążę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-21

Łazienka dla dzieci - bajecznie i bezpiecznie

Jaka powinna być idealna łazienka dla dzieci? Maluchy powiedzą – stworzona do zabawy, rodzice – bezpieczna. Jak sprawić aby obie strony były z niej równie zadowolone?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-21

Dlaczego w salach zabaw dla dzieci jest tak głośno?

W salach zabaw hałas bywa nie do zniesienia. Tymczasem zadbanie o akustykę wcale nie jest trudne. Na co powinni zwracać uwagę właściciele sal i rodzice wybierający się do takich miejsc?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-18

Co wiedzą mamy o witaminach i drugim śniadaniu?

Witaminy oraz regularne podawanie posiłków są podstawą rozwoju dziecka, a każdy rodzic dbający o prawidłową dietę swojej pociechy powinien o nich pamiętać.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-07

Już 8 listopada Światowy Dzień Zdrowego Śniadania!

Już w najbliższą sobotę, 8 listopada będziemy obchodzić Dzień Zdrowego Śniadania. Z tego powodu warto przypomnieć sobie, jak ważne jest prawidłowe i regularne odżywianie, szczególnie w pierwszej części dnia, w której głównymi posiłkami są pierwsze i drugie śniadanie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-11-05

Niedźwiedzie z wędrownego teatru nauczą angielskiego

Niedźwiedzie z wędrownego teatru nauczą angielskiego
czytaj więcej